تزریق ژل

بدون شک یکی از محبوب ترین روش های جوانسازی و زیبایی، تزریق ژل به صورت می باشد که در کلینیک ترنم به روش های مختلفی مطابق سلیقه مراجعه کنندگان انجام می شود.

تزریق ژل​

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل کاربردهای زیادی دارد. از مهم‌ترین کاربردهای آن  می‌توان به افزایش کلاژن پوست اشاره کرد. تزریق ژل باعث رفع چین و چروک‌های صورت و خط خنده، خط کنار گونه و سایر خطوط می‌شود. به کمک می‌توان حجم نواحی مختلف بدن مانند سینه، ران، باسن، چانه، گونه و لب را افزایش داد.  تزریق ژل همچنین باعث برطرف‌شدن گودی، چروک، سیاهی چشم و افتادگی پلک می‌شود. یکی دیگر از مهم‌ترین کاربردهای آن جوان‌سازی پوست است. همچنین باعث کاهش علائم پیری می‌شود. تزریق انواع ژل زیباسازی بینی و فرم دهی آن نیز مؤثر است. ژل‌ها می‌توانند زخم‌های پوسته‌پوسته را نیز درمان کنند.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی از روش‌های فرم دهی و حجم‌دهی لب‌ها است. تزریق ژل لب کاملاً بی‌خطر است. کسانی که از فرم و حجم لب‌های خود راضی نیستند و می‌خواهند لب‌های خوش فرم تری داشته باشند می‌توانند از مزایا و کاربردهای تزریق ژل لب بهره‌مند شوند.  ژل لب باهدف افزایش حجم و خوش فرم کردن لب‌ها تزریق می‌شود. نکته‌ی قابل‌توجه در مورد تزریق ژل لب این است که حتماً باید تناسب میان لب پایین و بالا در نظر گرفته شود. این کار باعث می‌شود نتیجه‌ی ایدئال و مطلوب‌تری حاصل شود.

نکته‌ی دیگری که باید موردتوجه قرار بگیرد این است که فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت است و فقط مختص خود فرد است. پس نباید انتظار داشته باشید بعد از تزریق ژل لب فرم لب مانند سایر افراد باشد. در انجام عمل تزریق ژل از سوزن‌های بسیار ظریفی استفاده می‌کنند. این سوزن‌ها را در زاویه‌ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب وارد و تزریق ژل لب انجام می‌شود. همچنین می‌توان برای کاهش درد از کرم‌های بی‌حس‌کننده مانند لیدوکائین استفاده کنید.

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل گونه یکی از عمل‌های زیبایی بسیار پرطرف‌دار و محبوب است. این عمل کاملاً ساده و بدون نیاز به بیهوشی است. با افزایش سن افتادگی گونه باعث می‌شود صورت فرد پیرتر به نظر برسد و جذابیت خود را از دست بدهد. تزریق ژل به گونه بهترین و سریع‌ترین روش برای برجسته‌کردن گونه و جلوگیری از پیر به‌نظررسیدن صورت است. در تزریق ژل به گونه نیز بحث متقارن بودن دو طرف صورت مطرح است. از مشکلات پزشک بی‌تجربه و غیرمتخصص نامتقارن شدن دو سمت صورت بعد از تزریق است. معمولاً برای هرگونه فقط بین ۲ تا ۳ سی‌سی ژل نیاز است. این روش تزریق ژل حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

تزریق ژل به باسن

افرادی که از فرم باسن خود راضی نیستند با تزریق ژل فرم و سایز باسن خود را بهبود می‌بخشند. در طی این روش ژل یا موادی را به نواحی مختلف باسن تزریق می‌کنند. این ماده باعث افزایش حجم و قوس مناسبی در ناحیه‌ی باسن می‌شود. تزریق ژل به باسن نیاز به بیهوشی ندارد. اغلب برای تزریق ژل به باسن از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند. در تزریق ژل به باسن برای هر باسن حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ سی‌سی ژل استفاده می‌شود. تزریق ژل حدوداً یک ساعت طول می‌کشد.

بعد از تزریق ژل ناحیه‌ای که ژل به آن تزریق شده است ماساژ داده می‌شود. این کار باعث می‌شود ژل‌ها در محل دقیق خود قرار بگیرند. فرایند تزریق ژل به باسن هیچ زخم یا برشی ندارد. بدیهی است که پس از تزریق به‌راحتی می‌توانید فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سر بگیرید.

تزریق ژل زیر چشم

با افزایش سن، پوست برخی از مواد مفید مانند هیالورونیک را از دست می‌دهد. این امر باعث به‌وجودآمدن چین‌وچروک و ایجاد گودی زیرچشم می‌شود. افرادی که به زیبایی پوست و صورت خود اهمیت می‌دهند با تزریق ژل زیر چشم این نقص‌ها را برطرف می‌کنند. تزریق ژل باعث آبرسانی به پوست می‌شود. همچنین موجب تولید کلاژن می‌شود.

با تولید کلاژن کیفیت وضعیت پوست بهبود پیدا خواهد کرد. برای تزریق ژل به زیر چشم نیازی به بیهوشی نیست. برای کاهش درد از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. بعد از تزریق ژل به ناحیه‌ی گودی زیر چشم، آن ناحیه را ماساژ می‌دهند. ماساژ دادن ناحیه‌ای که تزریق ژل صورت‌گرفته است ژل را پخش می‌کند. به‌این‌ترتیب نتیجه‌ی بهتری به دست خواهد آمد.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه و زاویه سازی فک یکی از ایمن‌ترین و کارآمدترین روش زیبایی است. این روش موجب کاهش چین‌وچروک، شلی پوست، و تحلیل رفتن استخوان فک می‌شود. تزریق ژل به چانه سبب بازگرداندن تعادل به خط فک نامتقارن می‌شود. در واقع تزریق ژل به فک زاویه‌ی واضح‌تری می‌بخشد. این موضوع باعث می‌شود صورت شما لاغرتر به نظر برسد. باید به این نکته توجه کرد که این تکنیک برای افتادگی خفیف تا متوسط مناسب است. به عبارتی تزریق ژل به چانه قابلیت اصلاح چین و چروک‌های عمیق را ندارد.

تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی

با تزریق ژل و بدون استفاده از عمل جراحی بینی، می‌توانید بینی‌تان را به شکل دلخواه شکل دهید. این پروسه در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. در تزریق ژل به بینی نیز هیچ نیازی به بیهوشی نیست. متخصصان با استفاده از بی‌حسی موضعی تزریق ژل را انجام می‌دهند. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که بیش از نیمی از جراحی‌های بینی غیرضروری‌اند. تزریق ژل به بینی می‌توان بیشتر نواقص بینی را ترمیم و اصلاح کرد. در نتیجه این روش می‌تواند جای بسیاری از این جراحی‌های غیرضروری را بگیرد.

تزریق ژل خط خنده

با افزایش سن یا به دلایل ژنتیکی، پوست کنار لب‌ها و خط خنده دچار چین و چروک‌هایی می‌شود. این امر موجب می‌شود افراد پیرتر به نظر برسند. یکی از محبوب‌ترین و غیر تهاجمی‌ترین روش‌ها برای اصلاح این چین‌وچروک‌ها تزریق ژل به خط خنده است. تزریق ژل به خط خنده باعث می‌شود صورت شما جوان‌تر به نظر برسد. ژل تزریق شده در این ناحیه به نسبت جاهای دیگر ماندگاری بیشتری دارد و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. به پوست آسیبی نمی‌زند و به زمان کمی نیاز دارد. بلافاصله پس از انجام تزریق ژل نتایج آن قابل‌مشاهده است.

مهم‌ترین نکته‌ای که مراجع تزریق ژل خط خنده باید در نظر بگیرد، سپردن کار به افراد متخصص و باتجربه است. در ناحیه‌ی خط خنده سرخرگ صورت عبور می‌کند. این سرخرگ از مهم‌ترین رگ‌های بدن به شمار می‌آید. تزریق ژل توسط افراد غیرمتخصص و کم‌تجربه ممکن است موجب انسداد این رگ در صورت می‌شود؛ بنابراین حتماً برای تزریق ژل به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید. 

مراقبت های قبل از تزریق ژل

بعد از اینکه تصمیم به تزریق ژل گرفتید در ابتدا باید در مورد پروسه انجام و نکات مربوط به آن پرس‌وجو کنید. برای نتیجه‌گیری بهتر و تزریق ژل موفق‌تر متخصصان مواردی از مراقبت‌های قبل از تزریق ژل را به مشتریان توصیه می‌کنند. از جمله اینکه:

حداقل ۱۰ روز قبل از تزریق ژل از مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب مانند ایبوپروفن، ژلوفن و غیره خودداری کنید. از مصرف روغن ماهی، ویتامین E و هرگونه ویتامینی که باعث افزایش احتمال خون‌ریزی در شما می‌شود خودداری کنید. هر دارویی که مصرف می‌کنید را باید با پزشک خود چک کنید که از احتمال هرگونه عارضه‌ای جلوگیری کنید.

الکل باعث افزایش احتمال خونریزی و کبودی می‌شود؛ بنابراین حداقل ۲۴ ساعت قبل از تزریق ژل از مصرف نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید. از انجام خدمات درمانی برای دندان‌ها حداقل تا ۲ هفته قبل از تزریق ژل پرهیز کنید.

هرچند تزریق ژل درد ندارد؛ اما برای جلوگیری از هرگونه درد و ناراحتی می‌توانید ۱ ساعت قبل از تزریق ژل استامینوفن مصرف کنید. با صورتی پاک و بدون کرم و آرایش به جلسه‌ی درمانی مراجعه کنید. معمولاً تزریق ژل باعث تب‌خال نمی‌شود. اما محض احتیاط چنانچه سابقه‌ی تب‌خال زدن دارید حتماً در جلسه‌ی مشاوره به پزشک بگویید. ممکن از برای جلوگیری از تب‌خال زدن نیاز باشد دارویی مصرف کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب و جلوگیری از عوارض جانبی احتمالی باید یک سری نکات را بعد از تزریق ژل رعایت کنید. از اعمال هرگونه فشار زیاد و مالش در ناحیه‌ی تزریق ژل پرهیز کنید. ایجاد فشار در ناحیه‌ی تزریق ژل باعث جابه‌جایی و نامتقارن شدن ژل تزریقی شود.

متخصصان توصیه می‌کنند در روز اول تزریق ژل از کارها و ورزش‌های سنگین خودداری کنید. همچنین از خم کردن سر روبه پایین و اعمال فشار خودداری کنید. برخی از افراد پوست حساسی دارند. در صورت بروز عوارض جانبی احتمالی مانند التهاب و کبودی در این افراد توصیه می‌شود از کمپرس سرد بدون اعمال فشار استفاده شود.

معمولاً تزریق ژل درد ندارد. اما بعضی از افراد حساس هستند. در صورت بروز درد افراد حساس متوانند با مراجعه و مشورت با پزشک خود از قرص‌های مسکن مناسب استفاده کنند. متخصصان توصیه می‌کنند در هفته‌ی اول بعد از تزریق ژل از رفتن به سونا و یا گرفتن دوش با آب داغ پرهیز کنید. تزریق ژل می‌تواند باعث تحریک پوست شود؛ بنابراین در روزهای اول تزریق ژل از قرارگرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب خودداری نمایید.

ماندگاری تزریق ژل

یکی از مهم‌ترین سؤالات بسیاری از مراجعان قبل از تزریق ژل ماندگاری تزریق ژل است. وقتی ژل به بدن تزریق می‌شود بدن به‌صورت طبیعی شروع به تجزیه‌ی آن می‌کند. به‌محض تزریق ژل مکانیزم آن نیز آغاز می‌شود.

هرچه حرکت بخشی از بدن که تزریق ژل به آن صورت می‌گیرد بیشتر باشد ژل سریع‌تر جذب می‌شود. مثلاً ماندگاری تزریق ژل به لب‌ها که مدام در حال حرکت هستند با تزریق ژل به گونه و تزریق ژل به زیر چشم متفاوت است.

 متابولیسم بدن افراد از دیگر عوامل تأثیرگذار بر ماندگاری تزریق ژل است. مثلاً ورزشکاران از متابولیسم بالایی برخوردارند. ژل‌ها در بدن افراد ورزشکار که متابولیسم بالایی دارند زودتر شروع به تجزیه می‌کنند. ماندگاری ژل در این افراد کمتر است.

بسته به ناحیه و ژل تزریقی، ماندگاری ژل تفاوت خواهد داشت. در موارد ژل‌های طبیعی از ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری و در موارد ژل‌های مصنوعی از ۲ تا ۵ سال دیده شده است.

نواحی تزریق ژل

تزریق ژل نوعی تزریق ماده پرکننده است که برای افزایش حجم و پر شدن نواحی مختلف صورت استفاده می شود. آنها معمولاً از اسید هیالورونیک ساخته می شوند، ماده ای که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به حفظ خاصیت ارتجاعی و رطوبت پوست کمک می کند. در اینجا برخی از رایج ترین مناطقی که از ژل پوستی استفاده می شود آورده شده است:
لب ها: از ژل پوستی می توان برای افزایش شکل و اندازه لب ها و همچنین کاهش خطوط ریز اطراف دهان استفاده کرد.
گونه ها: از ژل پوستی می توان برای حجم دادن به گونه ها استفاده کرد و ظاهری جوان تر و برجسته تر ایجاد کرد.
خطوط خنده: خطوطی هستند که از کناره های بینی تا گوشه های دهان کشیده می شوند. از ژل پوستی می توان برای صاف کردن این خطوط و ایجاد ظاهری جوان تر استفاده کرد.
زیر چشم ها: از ژل پوستی می‌توان برای کاهش ظاهر تیرگی و خطوط زیر چشم استفاده کرد و ظاهری آرام‌تر و با طراوت به ارمغان آورد.
چانه: از ژل پوستی می توان برای اصلاح شکل و اندازه چانه، ایجاد ظاهری متعادل تر و متناسب تر استفاده کرد.
به طور کلی، تزریق ژل می‌تواند روشی مطمئن و مؤثر برای بهبود ویژگی‌های صورت و بازگرداندن ظاهری جوان‌تر باشند. با این حال، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و با تجربه مشورت کنید تا مطمئن شوید که درمان برای نیازها و اهداف خاص شما مناسب است.

ژل می تواند برای حجم دادن ، فرم دهی و پرکردن فرورفتگی های به نواحی مختلف صورت تزریق شود

هزینه تزریق ژل

هزینه تزریق ژل بسته به عوامل مختلفی مانند نوع ژل مورد استفاده، مقدار ژل مورد نیاز و محل کلینیک یا متخصص مراقبت های بهداشتی که درمان را ارائه می دهد، می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه ژل پوستی می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار برای هر درمان متغیر باشد. توجه به این نکته مهم است که در حالی که هزینه برای بسیاری از افرادی که به دنبال درمان های زیبایی هستند مورد توجه است، نباید تنها عامل در فرآیند تصمیم گیری باشد. بسیار مهم است که یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و با تجربه را انتخاب کنید که بتواند یک درمان ایمن و موثر ارائه دهد. گزینه‌های ارزان‌تر ممکن است وسوسه‌انگیز باشند، اما ممکن است با خطرات بالاتر عوارض یا نتایج رضایت‌بخش همراه باشند.
برخی از کلینیک‌ها یا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی ممکن است بسته‌ها یا تخفیف‌هایی را برای چندین درمان یا مشتریان مکرر ارائه دهند. علاوه بر این، برخی از طرح های بیمه ممکن است هزینه انواع خاصی از تزریق ژل را در صورت لزوم پوشش دهند. این است مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد یک برنامه درمانی، درباره همه گزینه ها با یک متخصص مراقبت های بهداشتی تحقیق و گفتگو کنید.

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت یک عمل زیبایی محبوب است که شامل تزریق ماده ای مانند اسید هیالورونیک به پوست برای بازگرداندن حجم، صاف کردن چین و چروک ها و بهبود ویژگی های صورت است. این روش کم تهاجمی است و می تواند در مدت زمان کوتاهی انجام شود، اغلب بدون نیاز به توقف. معمولاً برای درمان نواحی مانند گونه ها، لب ها و ناحیه زیر چشم استفاده می شود. در حالی که نتایج موقتی هستند و ممکن است نیاز به نگهداری مداوم داشته باشند، بسیاری از مردم متوجه می‌شوند که تزریق ژل ظاهر آن‌ها را بهبود می‌بخشد و می‌تواند اعتماد به نفس و عزت نفس آنها را افزایش دهد. مانند هر عمل زیبایی، مهم است که قبل از انجام درمان با یک پزشک متخصص و با تجربه مشورت کنید.

رفع کبودی بعد از تزریق ژل

کبودی پس از تزریق ژل یک عارضه جانبی رایج است که با چندین روش قابل درمان است. استفاده از کمپرس سرد در ناحیه آسیب دیده می تواند به کاهش تورم و کبودی کمک کند. ژل یا کرم آرنیکا را نیز می توان روی ناحیه کبودی استفاده کرد تا بهبودی را بهبود بخشد. اجتناب از الکل، آسپرین و سایر داروهای رقیق کننده خون قبل و بعد از عمل نیز می تواند خطر کبودی را به حداقل برساند. علاوه بر این، اجتناب از ورزش های شدید و ماساژ ناحیه تحت درمان می تواند به جلوگیری از کبودی بیشتر کمک کند. اگر کبودی شدید باشد یا بیش از چند روز طول بکشد، مهم است که با یک متخصص پزشکی واجد شرایط مشورت کنید تا از درمان و مراقبت مناسب اطمینان حاصل کنید.

کبودی یکی از عوارض شایع بعد از تزریق ژل است

بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

پس از تزریق ژل، چندین نکته مهم برای اطمینان از نتایج بهینه و به حداقل رساندن خطرات احتمالی وجود دارد. برای جلوگیری از جابجایی یا پخش شدن پرکننده، باید حداقل به مدت 24 ساعت از لمس یا ماساژ ناحیه تحت درمان خودداری کنید. اجتناب از ورزش شدید، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرمای بیش از حد در چند روز اول نیز می تواند به جلوگیری از تورم و التهاب کمک کند. علاوه بر این، اجتناب از مصرف داروهای رقیق کننده خون و الکل برای چند روز پس از عمل می تواند به کاهش خطر کبودی کمک کند. اگر علائم غیرعادی مانند درد، تورم یا عفونت بیش از حد رخ داد، مهم است که فوراً با یک متخصص پزشکی واجد شرایط تماس بگیرید. در نهایت، پیگیری با ارائه‌دهنده برای هر گونه مراقبت‌های لازم یا درمان‌های نگهداری می‌تواند به تضمین نتایج طولانی‌مدت و رضایت‌بخش کمک کند.

آیا تزریق ژل در بارداری ضرر دارد؟

به طور کلی به دلیل خطرات احتمالی، انجام تزریق ژل در دوران بارداری توصیه نمی شود. در حالی که تحقیقات محدودی در مورد اثرات ژلها در دوران بارداری وجود دارد، مشخص است که بدن در این دوران دستخوش تغییرات زیادی می شود، از جمله نوسانات هورمونی و تغییرات در حجم خون، که می تواند بر نحوه جذب و پردازش ژلها توسط بدن تأثیر بگذارد. علاوه بر این، برخی از مواد پرکننده ممکن است از جفت عبور کرده و به طور بالقوه به جنین در حال رشد آسیب برساند. بنابراین توصیه می شود که زنان باردار از تزریق ژل تا پس از زایمان و پایان شیردهی خودداری کنند، زیرا این روش برای مادر و نوزاد مطمئن ترین گزینه است.

مزایای تزریق ژل

معیارهای زیبایی از دید هرکس می‌تواند متفاوت باشد. بعضی صورت‌های استخوانی دوست دارند و بعضی صورت‌های پر. هیچ‌کس نمی‌تواند جذابیت هرکدام از این مدل‌ها را انکار کند. اما امروزه بسیاری از افراد گونه‌های پر و صورت‌های تپل را جذاب‌تر می‌دانند. یکی از رایج‌ترین و پر طرف‌دارترین روش‌های زیبایی و جذاب به‌نظررسیدن صورت  تزریق ژل است. علت این محبوبیت تزریق ژل می‌توان مزایای عالی آن دانست. تزریق ژل به زیباتر کردن چهره کمک می‌کند. زیبایی چهره اعتمادبه‌نفس فرد را افزایش می‌دهد.  تزریق ژل باعث ازبین‌بردن نشانه‌های پیری می‌شود. همچنین باعث جوان‌سازی پوست می‌شود.

تزریق ٰژل نیاز به جراحی، بخیه کردن و بیهوشی ندارد و سرپایی انجام می‌شود. بعد از تزریق ژل خیلی سریع نتیجه‌ی آن را مشاهده می‌کنید. ژل‌ها کاملاً با بدن سازگاری دارند و حاوی مواد مغذی و آب‌رسان هستند.

عوارض تزریق ژل

ژل‌هایی که پزشکان برای تزریق استفاده می‌کنند انواع گوناگونی دارند. تمام ژل‌ها از سازمان غذا و داروی آمریکا تأییدیه لازم را گرفته‌اند. اما یکی از موضوعاتی که می‌تواند پایه‌گذار عوارض تزریق ژل باشد هزینه تزریق ژل است. برخی از افراد برای کاهش هزینه‌های خود درخواست استفاده از مواد ارزان و غیرمجاز را می‌دهند. تزریق ژل غیرمجاز را معمولاً افراد غیرمتخصص انجام می‌دهند. سپردن آن به دست افراد غیرمتخصص اشتباه بسیار بزرگی است. تزریق ژل اقدامی پزشکی است و باید توسط پزشکان و متخصصان انجام شود.

گاهی اوقات ژل‌هایی استفاده می‌شود که منبع غیرانسانی دارند. استفاده از این نوع ژل‌های ممکن است باعث بروز حساسیت شود. برای مثال ژل‌هایی مانند کلاژن گاو ممکن است در برخی از افراد ایجاد حساسیت کند. ازاین‌رو پزشکان باید ابتدا مقدار کمی از آن را روی بدن فرد تست کنند. اگر پزشک پس از تست جواب مطلوبی گرفت می‌تواند در هر ناحیه‌ای که فرد مدنظر دارد آن را تزریق کند. از دیگر عوارض تزریق ژل می‌توان به عفونت ناحیه اشاره کرد. گاهی اوقات تزریق ژل انجام‌گرفته و هیچ مشکلی رخ نداده است، اما بعد از مدتی ناحیه و محل تزریق عفونت می‌کند. گاهی نیز پس از تزریق ژل در آن ناحیه و اطراف آن جوش‌های زیر و درشتی مشاهده می‌شود. در این صورت باید با پزشک خود مشورت کنید. پزشک می‌تواند کرم‌های مناسبی در خصوص برطرف‌کردن جوش‌های پوستی آن ناحیه به شما توصیه کند.

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

همان‌طور گه گفتیم تزریق ژل از رایج‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های زیبایی صورت و جوان‌سازی است. توصیه ما به شما مراجعه به کلینیک معتبر ترنم است. متخصصان و مشاوران حاذق این کلینیک در تمامی مراحل تزریق ژل با شما همراه خواهند بود. هدف ما این است که با آسوده‌خاطر برای جوان‌سازی و زیبایی چهره‌ی خود اقدام کنید و نتیجه مطلوب و ایدئال خود را بگیرید.

سوالات متداول تزریق ژل لب

تزریق ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از راه های جوان‌سازی و فرم‌دهی به پوست و اندام‌هاست.

مزایا و عوارض تزریق ژل چیست؟

این روش نیازی به جراحی ندارد. دوره‌ی نقاهت کمی دارد و برگشت‌پذیر است. از عوارض آن می‌توان به کبودی و تورم موضعی اشاره کرد.

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

بسته به ناحیه و ژل تزریقی، ماندگاری ژل تفاوت خواهد داشت.

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران چیست؟

توصیه ما به شما کلینیک ترنم است.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای