تزریق ژل زیر چشم

مشکل گودی، سیاهی و کبودی زیر چشم را می توان با استفاده از روش تزریق ژل به زیر چشم رفع کرد و به جوانسازی و زیبایی پوست صورت خود افزود.

تزریق ژل زیر چشم​

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل زیر چشم ، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تزریق ژل زیر چشم​ یک عمل زیبایی غیرجراحی است که برای کاهش سیاهی، گودی‌ها و پف زیر چشم استفاده می شود. این شامل تزریق اسید هیالورونیک، یک ماده طبیعی موجود در بدن، به ناحیه زیر چشم برای افزایش حجم و بهبود ظاهر کلی است. این روش سریع و به طور کلی بدون درد است و نتایج آن می تواند تا یک سال ادامه داشته باشد. تزریق ژل زیر چشم​ یک گزینه محبوب برای کسانی است که به دنبال بهبود ناحیه زیر چشم خود بدون وقفه یا خطرات مرتبط با روش‌های جراحی هستند. با این حال، انتخاب یک ارائه دهنده واجد شرایط و با تجربه برای اطمینان از درمان ایمن و موثر مهم است.

تزریق ژل راهکار رفع کبودی زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم​، روشی موثر و غیر تهاجمی برای از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم و همچنین افزایش جوان سازی و زیبا سازی پوست صورت است. ژل تزریقی ساختاری شبیه به هیالورونیک اسید داشته و از جنس فیلر است. با تزریق ژل سطح کلاژن خون بالا رفته و ناحیه مورد نظرحجیم می گردد. آب رسانی به پوست زیر چشم با تحریک سطح کلاژن خون راحت تر شده و این عمل سبب جوان سازی پوست زیر چشم می شود.

تزریق ژل راهکار رفع کبودی زیر چشم

ماندگاری تزریق ژل زیر چشم

روش زیبایی تزریق ژل زیر چشم دارای مدت زمان و ماندگاری است. مدت زمان و ماندگاری تزریق ژل زیر چشم به طور معمول بین 6 تا 12 ماه است که به متابولیسم فرد بیمار بستگی دارد. تزریق ژل زیر چشم، روشی کارآمد و موثر برای حجم دادن به صورت و از بین بردن چین و چروک ها بوده و تقریبا می توان گفت هر کسی که از حجم صورت و پوست خود ناراضی است، فارغ از جنسیت و سن می تواند از این روش بهره گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

برای گرفتن نتیجه مناسب پس از تزریق ژل زیر چشم لازم است تا مواردی همچون شستن صورت به مدت 24 ساعت، حمام رفتن در مدت زمان و فشار آب کم، نداشتن فعالیت و ورزش سنگین، عدم استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی، قرار نگرفتن در برابر نور مستقیم خورشید و… رعایت گردد.

هزینه تزریق ژل زیر چشم چقدر است؟

هزینه تزریق ژل زیر چشم​ بسته به عوامل مختلفی مانند نوع فیلر مورد استفاده، محل کلینیک و تجربه پزشک می‌تواند متفاوت باشد. به طور متوسط ​​هزینه تزریق ژل زیر چشم​ بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار برای هر سرنگ است. با این حال، ممکن است برای دستیابی به نتیجه مطلوب به سرنگ‌های متعددی نیاز باشد که می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

توجه به این نکته ضروری است که هزینه تزریق ژل زیر چشم​ تحت پوشش بیمه نیست زیرا این یک عمل زیبایی محسوب می‌شود. بیماران همچنین باید هزینه هرگونه مشاوره قبل از درمان یا قرار ملاقات‌های بعدی و همچنین پتانسیل درمان‌های لمسی اضافی در آینده را در نظر بگیرند. در حالی که هزینه تزریق پرکننده زیر چشم ممکن است بالا به نظر برسد، بسیاری از بیماران متوجه می‌شوند که نتایج به خوبی ارزش آن را دارد. با این حال، مهم است که با یک متخصص مشورت کنید و یک پزشک مجرب برای اطمینان از اینکه درمان با نیاز‌های فردی شما مناسب است و هزینه آن در حد بودجه شما است.

سوالات متداول تزریق ژل زیر چشم

چه طور با تزریق ژل کبودی و گودی زیر چشم از بین می رود؟

 با تزریق ژل سطح کلاژن خون بالا رفته و ناحیه مورد نظرحجیم می گردد. آب رسانی به پوست زیر چشم با تحریک سطح کلاژن خون راحت تر شده

آیا تزریق ژل ماندگار است؟

ماندگاری تزریق ژل به نوع ژل بستگی دارد اما در مجموع به طور معمول بین 6 تا 12 ماه است البته به متابولیسم بدن بیمار هم بستگی دارد.

تزریق فیلر زیر چشم چیست و چگونه عمل می‌کند؟

تزریق پرکننده زیر چشم یک درمان زیبایی غیرجراحی است که شامل تزریق پرکننده اسید هیالورونیک (HA) به داخل حفره‌ها و/یا حلقه‌های تیره زیر چشم است. پرکننده با افزودن حجم و حجیم به ناحیه عمل می‌کند که می‌تواند به کاهش ظاهر کیسه‌ها، چین و چروک‌ها و سایه‌ها کمک کند. تزریق توسط یک متخصص پزشکی آموزش دیده، معمولاً یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک، با استفاده از یک سوزن ظریف انجام می‌شود. نتایج درمان موقتی است و بسته به نوع فیلر مورد استفاده و عوامل فردی مانند متابولیسم، می‌تواند تا یک سال یا بیشتر ادامه داشته باشد.

خطرات و عوارض جانبی احتمالی تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

مانند هر درمان زیبایی، تزریق فیلر زیر چشم خطر عوارض و عوارض جانبی دارد. شایع‌ترین عوارض جانبی شامل تورم، کبودی و قرمزی در محل تزریق است. این‌ها معمولاً طی چند روز تا یک هفته پس از درمان فروکش می‌کنند. در نادر در موارد، عوارض جدی‌تری مانند عفونت، آسیب عصبی یا واکنش آلرژیک ممکن است رخ دهد. برای به حداقل رساندن خطر عوارض، مهم است که یک پزشک متخصص واجد شرایط و با تجربه را برای انجام تزریق انتخاب کنید و تمام دستورالعمل‌های قبل و بعد از درمان را به دقت دنبال کنید. اگر پس از درمان علائم غیرعادی مانند درد شدید یا تغییرات بینایی را تجربه کردید، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای