تزریق ژل زیر چشم

مشکل گودی، سیاهی و کبودی زیر چشم را می توان با استفاده از روش تزریق ژل به زیر چشم رفع کرد و به جوانسازی و زیبایی پوست صورت خود افزود.

تزریق ژل زیر چشم

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل زیر چشم ، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تزریق ژل راهکار رفع کبودی زیر چشم

تزریق ژل به زیر چشم، روشی موثر و غیر تهاجمی برای از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم و همچنین افزایش جوان سازی و زیبا سازی پوست صورت است. ژل تزریقی ساختاری شبیه به هیالورونیک اسید داشته و از جنس فیلر است.
با تزریق ژل سطح کلاژن خون بالا رفته و ناحیه مورد نظرحجیم می گردد. آب رسانی به پوست زیر چشم با تحریک سطح کلاژن خون راحت تر شده و این عمل سبب جوان سازی پوست زیر چشم می شود.

رفع کبودی زیر چشم با تزریق ژل

ماندگاری تزریق ژل زیر چشم

روش زیبایی تزریق ژل زیر چشم دارای مدت زمان و ماندگاری است. مدت زمان و ماندگاری تزریق ژل زیر چشم به طور معمول بین 6 تا 12 ماه است که به متابولیسم فرد بیمار بستگی دارد. تزریق ژل زیر چشم، روشی کارآمد و موثر برای حجم دادن به صورت و از بین بردن چین و چروک ها بوده و تقریبا می توان گفت هر کسی که از حجم صورت و پوست خود ناراضی است، فارغ از جنسیت و سن می تواند از این روش بهره گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

برای گرفتن نتیجه مناسب پس از تزریق ژل زیر چشم لازم است تا مواردی همچون شستن صورت به مدت 24 ساعت، حمام رفتن در مدت زمان و فشار آب کم، نداشتن فعالیت و ورزش سنگین، عدم استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی، قرار نگرفتن در برابر نور مستقیم خورشید و… رعایت گردد.

سوالات متداول تزریق ژل زیر چشم

چه طور با تزریق ژل کبودی و گودی زیر چشم از بین می رود؟

 با تزریق ژل سطح کلاژن خون بالا رفته و ناحیه مورد نظرحجیم می گردد. آب رسانی به پوست زیر چشم با تحریک سطح کلاژن خون راحت تر شده

آیا تزریق ژل ماندگار است؟

ماندگاری تزریق ژل به نوع ژل بستگی دارد اما در مجموع به طور معمول بین 6 تا 12 ماه است البته به متابولیسم بدن بیمار هم بستگی دارد

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم