تزریق ژل گونه

یکی از عمل ‌های زیبایی کاملاً ساده، پرطرفدار و بدون بیهوشی تزریق ژل به گونه است. گونه‌ ها به عنوان قسمت بسیار با اهمیت در وسط صورت، نقش زیادی در جذابیت و زیبایی چهره دارند.

تزریق ژل گونه​

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل گونه ، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تزریق ژل گونه یک عمل زیبایی است که شامل تزریق یک ماده، معمولاً اسید هیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت کلسیم، به گونه‌ها برای افزایش حجم و فرم دهی بهتر به گونه‌ها است. این درمان می‌تواند به ایجاد ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر کمک کند، به خصوص برای کسانی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن چربی‌های صورت خود را از دست داده‌اند. ژل به نواحی خاصی از گونه‌ها تزریق می‌شود تا حجم دهی، پوست افتاده را بلند کند و صورت را کانتور کند. این روش به طور کلی ایمن و نسبتاً غیر تهاجمی است، با حداقل زمان توقف و عوارض جانبی بسیار کم. با این حال، انتخاب یک پزشک واجد شرایط و با تجربه برای کسب بهترین نتایج بسیار مهم است.

افزایش جذابیت صورت با تزریق گونه

با افزایش سن و افتادگی گونه، باعث می‌شود تا فرد زیبایی و جذابیت خود را از دست داده و چهره‌ او پیرتر به نظر برسد. از این رو تزریق ‌ژل می تواند جذابیت و جوانی را به شما باز گرداند.

افزایش جذابیت صورت با تزریق گونه

اسید هیالورونیک از بهترین مواد ها برای تزریق ژل

ایمن بودن و استاندارد بودن ژل‌ اهمیت بسیار زیادی دارد. ژل‌ ها از مواد متنوعی ساخته شده ‌اند که همگی به صورت طبیعی در بدن وجود دارند، ژل ها معمولا از کلاژن ساخته شده و با بدن انسان و پوست او سازگاری هستند، به همین دلیل عارضه‌ ای ایجاد نمی‌کنند. فقط دو الی سه سی سی برای هر گونه تزریق مورد نیاز است. این کار حدود ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. اسید هیالورونیک از بهترین مواد ها برای تزریق ژل هستند.

تزریق ژل به صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

تزریق ژل گونه به این شکل است که پزشک میزان مورد نیاز از ژل را با استفاده از یک سرنگ مخصوص به گونه ‌های بیمار تزریق می‌کند. این کار باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. زیرا هر گونه بی‌دقتی و خطا می‌تواند زیبایی گونه فرد را به خطر بیاندازد و از متقارنی و خوش فرمی خارج کند. بعد از اتمام تزریق، پزشک گونه بیمار را ماساژ داده تا فرم نهایی کار حاصل شود. مقدار تزریق ژل به گونه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل فرم صورت فرد، انتظار بیمار از درمان و فرم مد نظر ایشان، سن فرد بیمار، ویژگی های پوستی فرد مانند کشش و بافت پوست و… می شود.

قیمت تزریق ژل گونه چقدر است؟

قیمت تزریق ژل گونه بسته به عواملی مانند محل کلینیک، تجربه پزشک و نوع ژل مورد استفاده می‌تواند بسیار متفاوت باشد. قیمت خود ژل معمولاً بیشترین هزینه را دارد، اما پرکننده‌های اسید هیالورونیک ارزان‌تری وجود دارد که نسبت به گزینه‌های ماندگارتر مانند Radiesse یا Sculptra ماندگاری کمتری دارند. علاوه بر هزینه فیلر، بیماران ممکن است نیاز به پرداخت هزینه تزریق نیز داشته باشند که می‌تواند از قیمت را افزایش دهد.

توجه به این نکته مهم است که هزینه تزریق پرکننده گونه هزینه‌ای یکباره نیست، زیرا اثرات پرکننده معمولاً ۶ تا ۱۲ ماه قبل از نیاز به درمان‌های اضافی باقی می‌ماند. به این ترتیب، بیماران باید بر این اساس بودجه داشته باشند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا ژل گونه گزینه مناسبی برای آن‌ها هستند، هزینه‌های جاری را در نظر بگیرند.

به طور کلی، در حالی که تزریق پرکننده گونه می‌تواند پرهزینه باشد، بسیاری از بیماران این را می‌دانند نتایج به خوبی ارزش سرمایه‌گذاری را دارد، زیرا گونه‌های پرتر و جوان‌تر می‌تواند ظاهر کلی آن‌ها را بهبود بخشد و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش دهد.

سوالات متداول تزریق ژل گونه

آیا تزریق ژل موجب عارضه در بدن می‌شود؟

خیر، ژل ها معمولا از کلاژن ساخته شده و با بدن انسان و پوست سازگار هستند.

چند سی سی برای تزریق ژل به گونه لازم است؟

فقط دو الی سه سی سی برای تزریق هر گونه مورد نیاز است.

تزریق ژل گونه چیست؟

تزریق ژل گونه یک عمل زیبایی است که در آن اسید هیالورونیک یا سایر مواد پرکننده به گونه‌ها تزریق می‌شود تا شکل، حجم و کانتور گونه‌ها را افزایش دهد.

تزریق ژل گونه چقدر طول می‌کشد؟

این روش معمولاً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، بسته به مقدار ژل مورد نیاز و تکنیک مورد استفاده.

آیا تزریق ژل گونه دردناک است؟

تزریق ژل گونه می‌تواند کمی ناراحت‌کننده باشد، اما اکثر بیماران تنها ناراحتی خفیفی را در طول فرآیند تزریق گزارش می‌کنند. برخی از پرکننده‌ها حاوی یک بی‌حس‌کننده موضعی برای به حداقل رساندن درد هستند.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای