چند نخ لیفت صورتی و سفید که در پوست زن جوان فرو رفته است

راهنمای هزینه لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت صورت با نخ چقدر است؟ چه عواملی بر روی هزینه این عمل زیبایی نقش دارند؟ از گذشته تا حالا، خیلی از افراد برای افزایش زیبایی خود، از روش هایی همچون لیفت صورت با نخ استفاده کرده اند. خیلی از زیباجویان هم قصد دارند که از این روش زیبایی برای تغییر چهره خود استفاده کنند اما در مورد هزینه لیفت صورت با نخ اطلاعی ندارند و به طور مداوم درباره این موضوع با کارشناسان ما حرف می زنند. به طور کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت لیفت صورت با نخ اثر می گذارند که ما در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

هزینه لیفت صورت با نخ به چه عواملی بستگی دارد؟

در حالت کلی، هزینه لیفت صورت با نخ بعد از معاینه توسط متخصص پوست مشخص خواهد شد؛ چون که عوامل زیادی در مشخص شدن قیمت آن دخالت دارند. هزینه و قیمت لیفت صورت با نخ به طور میانگین حدود ۴ میلیون تومان است که این نرخ براساس عوامل مختلف تغییر می کند. به عنوان مثال میزان یا نوع مشکلات وارد شده به صورت، ناحیه تحت ‌درمان و همچنین نوع نخ استفاده شده برای عمل از جمله عواملی هستند که روی هزینه این روش اثر می گذارند.

توجه داشته باشید که لیفت کردن صورت با نخ های غیر قابل جذب، گران قیمت تر از انجام این روش با نخ های قابل جذب است؛ چون که این نخ ها برای همیشه در زیر پوست می مانند. ما در ادامه مطلب به بررسی دقیق تر این عوامل می پردازیم.

تعداد نخ استفاده شده برای لیفت صورت

اولین عامل تاثیرگذار بر روی هزینه لیفت صورت با نخ، تعداد نخ استفاده شده است. پزشک متخصص بعد از معاینه صورت شما، بر اساس شلی یا سفتی پوستتان تصمیم می گیرد که به چند نخ برای لیفت صورت خودتان احتیاج دارید و سپس قیمت نهایی را به شما خواهد گفت. توجه داشته باشید هزینه قرارگیری هر نخ زیر سطح پوست به طور میانگین 650 تا 850 هزار تومان خواهد بود که این عدد درون تعداد نخ مورد نیاز ضرب می شود.

نخ های لیفت در اطراف دهان زن

کیفیت نخ های لیفت استفاده شده

دومین عامل تاثیر گذار بر روی هزینه لیفت صورت با نخ، کیفیت و نوع برند سازنده نخ ها است. معمولا نخ های تولید شده توسط شرکت های خارجی و آمریکایی کمی گران تر از سایر برند های داخلی موجود در کشور است.

تجهیزات استفاده شده برای عمل

از سایر عواملی که بر روی هزینه لیفت صورت با نخ اثر می گذارند، باید به تجهیزات مورد استفاده در کلینیک زیبایی برای انجام دادن جراحی اشاره کنیم. هر چقدر که در یک مرکز زیبایی از تجهیزات پیشرفته تری استفاده شود، مسلما هزینه بیشتری بابت خدمات خودش دریافت خواهد کرد.

تکنیک منتخب جهت لیفت صورت با نخ

یکی از با اهمیت ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه لیفت صورت با نخ، تکنیک استفاده شده برای این روش است. به طور کلی لیفت کردن صورت با جراحی نسبت به لیفت بدون جراحی گران تر است؛ چون که علاوه بر هزینه مطب و دستمزد پزشک، هزینه بیهوشی به همراه ریکاوری پس از عمل هم به قیمت نهایی اضافه می شود.

قیمت انواع نخ لیفت چقدر است؟

همین طور که در بالا گفتیم، یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هزینه لیفت صورت با نخ، نوع نخ به کار رفته در این عمل است. نخ های لیفت صورت معمولا ساخت کشور کره جنوبی یا انگلیس می باشند. ولی نخ های دیگری نیز در بازار موجود هستند که کیفیت بسیار خوبی دارند؛ به همین دلیل امکان دارد که قیمت انواع نخ لیفت تفاوت داشته باشد. مثلا نخ های کلاژن ساز، در مقایسه با سایر نخ های موجود در بازار، گران تر هستند؛ چون که این نخ ها علاوه بر لیفت کردن صورت، پوست را تحریک به تولید الاستین و کلاژن می کنند.

به همین دلیل نخ های کلاژن ساز، شرایط پوست بیمار را بهبود می بخشند. معمولا برند های متفاوت موجود در بازار عملکرد های مختلفی هم دارند. یکی دیگر از بهترین مدل های نخ لیفت، تولیدی کشور آمریکا است که قیمت مختلفی دارند. توجه داشته باشید که متناسب با تعداد نخی که درون هر جعبه قرار دارد، هزینه آن تقریبا از 400 هزار تومان شروع شده و بالاتر نیز می رود. البته دوباره باید به این موضوع اشاره نماییم کلینیک و مراکز زیبایی انتخاب شده به وسیله بیمار، هزینه لیفت با نخ را متناسب با همه عوامل موثر در نظر می گیرد ولی در کل قیمت این هر نخ لیفت بالاتر از 2 میلیون نخواهد شد.

سوزن نخ لیفت که در صورت زن جوان قرار می گیرد - هزینه لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

به طور کلی، در سال ۱۴۰۳ قیمت لیفت صورت با نخ نسبت به سال های قبل افزایش پیدا کرده است. عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لیفت صورت با نخ در سال ۱۴۰۳ به موارد زیر بستگی دارد.

  • نوع فرآیند انجام لیفت: هر کلینیک و پزشکی ممکن است با شروع سال ۱۴۰۳ و ابداع روش های جدید لیفت، فرآیند لیفتینگ صورت با نخ را به روش مختلفی انجام دهد؛ این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی هزینه‌ این روش دارد.
  • تعداد جلسات لازم: اگر لازم باشد که لیفت صورت با نخ مجددا تکرار شود، بیمار باید هزینه آن جلسات را هم پرداخت کند.
  • مکان انجام: هزینه خدمات لیفتینگ صورت با نخ بسته به مکان انجام آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال، قیمت این روش درمانی در مناطق شهری بالاتر است.
  • تجربه متخصص: متخصصین ماهر معمولاً دستمزد بیشتری می گیرند. پس انتخاب کردن یک متخصص با مهارت بالا هزینهٔ بیشتری برای بیمار به دنبال دارد.

سوالات متداول در مورد هزینه لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت صورت با نخ در تهران به عوامل متفاوتی بستگی دارد؛ به عنوان مثال قیمت این درمان در بالا شهر تهران و در مراکز پیشرفته و حرفه ای آن گران تر خواهد بود. علاوه بر این نوع مراکز و کلینیک های زیبایی که در آن لیفت صورت با نخ انجام می گیرد، با کلینیک های دیگر فرق دارد. همچنین در مراکز تهران از تجهیزات بسیار پیشرفته برای لیفت صورت با نخ استفاده می شود و همین موضوع تاثیر زیادی بر روی قیمت این درمان دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هزینه لیفت صورت با نخ در تهران، دستمزد پزشک و متخصص پوست و مو است که این روش زیبایی را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه