کاشت ابرو

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به خاطر داشتن ابروهای کم پشت احساس بدی نسبت به چهره خود دارید، خواندن این مقاله به شما کمک می کند. شما با مراجعه به کلینیک معتبری برای کاشت ابرو طبیعی می توانید فرم دلخواه خود را به ابروهای خود بدهید و چهره ای جذاب داشته باشید. یکی از بهترین مراکز برای کاشت ابرو به صورت کاملاً طبیعی، کلینیک زیبایی ترنم است.

کاشت ابرو

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان کاشت ابرو ، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

در این کلینیک، پزشکان مجرب با استفاده از تجهیزات به روز دنیا، ابرهای کاملاً طبیعی برای شما می‌کارند.شاید خیلی از افراد از اهمیت ابرو در چهره غافل شوند. این در حالی است که ابروها می توانند تأثیر بسیار زیادی در جذابیت چشم ها و فرم کلی صورت شما داشته باشند. برای مثال، اگر افرادی دیده باشید که ابروهای خیلی کم پشتی دارند، متوجه این موضوع خواهید شد. داشتن ابروهای کم پشت باعث می‌شود که چهره فرد بیش از اندازه بی حال به نظر برسد. این گونه افراد می‌توانند برای کاشت ابرو طبیعی اقدام کنند تا چهره ای شاداب و سرزنده داشته باشند.

کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو طبیعی بدین صورت است که پزشک متخصص بعد از معاینه شما، مشخص می کند که به چه مقدار فولیکول های مو برای کاشت نیاز دارید. در این مرحله، شما باید فرم دلخواه خود برای کاشت ابرو را به پزشک اطلاع دهید تا تعیین کند که آیا این مدل به صورت شما می‌آید یا خیر. برای مثال، اگر بخشی از دم ابروی شما کم پشت شده است، به تعداد فولیکول های موی کمتری نسبت به کل ابرو نیاز خواهید داشت.
سپس پزشک متخصص برای شروع فرآیند کاشت ابرو طبیعی در اولین مرحله، محلی برای برداشت موها انتخاب می کنند موهای این نواحی باید ضخامت کافی داشته باشند تا بتوانند بعد از فرایند کاشت ابرو، همچنان به رشد خود ادامه دهند.
اغلب مواقع، موهای نواحی اطراف سر و یا کناره های گوش را برای کاشت ابرو طبیعی انتخاب می کنند. لازم نیست که نگران برداشته فولیکول های مو از این نواحی باشید. زیرا برداشت این فولیکول ها به گونه ای است که محل برداشت آن ها با چشم غیر مسلح به هیچ عنوان دیده نمی‌شود.

کاشت ابرو چگونه است؟

بعد از این که عمل کاشت ابرو طبیعی برای شما به اتمام رسید، ابروهای کاشته شده دچار ریزش می‌شوند. اصلاً لازم نیست که نگران این موضوع باشید و فقط کافی است که نکات مورد نظر پزشک را رعایت کنید تا بعد از گذشت مدت زمان قابل توجهی، ابروهای کاشت شده مجدداً رشد کنند. مهم ترین مزیت کاشت ابرو طبیعی نسبت به سایر روش‌ها مانند هاشور یا تاتو، ماندگاری بالای آن است. پس با این روش، می توانید تا مدت بسیار طولانی، ابروهای پرپشت و طبیعی داشته باشید.

هزینه کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو طبیعی به تعداد فولیکول‌های مورد نیاز شما برای کاشت بستگی دارد. از این رو، این هزینه در متقاضیان مختلف با یکدیگر فرق دارد و نمی‌توان گفت که هزینه این عمل برای همه افراد مشابه است. علاوه بر این، فاکتور بسیار مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو، تخصص و تجربه پزشک است.
کاشت ابرو طبیعی یکی از مهم‌‎ترین و تخصصی‌ترین فرایند‌های زیبایی به شمار می‌رود که پزشک متخصص باید تجربه و تخصص بسیار زیادی در این زمینه داشته باشد. زیرا برای انجام این کار مهم، باید بهترین زاویه برای کاشت ابرو را پیدا کند تا ابروهای کاشته شده حالتی طبیعی به خود بگیرند. از این رو، نباید انتظار داشته باشید که پزشکان متخصص و مجرب در این زمینه، هزینه خیلی کمی برای کاشت ابرو از شما بگیرند.
در کلینیک زیبایی ترنم، می توانید عمل کاشت ابرو طبیعی را با هزینه کاملاً مقرون به صرفه و منصفانه انجام دهید. پزشکان متخصص ما، کاشت ابرو را به صورت کاملاً طبیعی و تخصصی برای شما انجام می‌دهند و در این فرایند، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نجومی نیست.

عکس کاشت ابرو طبیعی

برای این که مطمئن شوید کلینیک زیبایی ترنم برای عمل کاشت ابرو طبیعی مناسب است یا خیر، فقط کافی است که عکس متقاضیان قبل و بعد از کاشت ابرو را مشاهده کنید. این تصاویر به شما کمک می کنند که بتوانید تصمیم درستی در انتخاب کلینیک مورد نظر خود بگیرید.

عکس کاشت ابرو طبیعی

مدل کاشت ابرو طبیعی

هنگامی که برای اولین بار برای کاشت ابرو طبیعی به کلینیک ترنم مراجعه می‌کنید، در ابتدا پزشک متخصص به خوبی شما را معاینه می‌کند و بعد از در نظر گرفتن فرم چهره شما، بهترین مدل کاشت ابرو را تعیین می کند.
نکته جالب توجه درباره کاشت ابرو طبیعی این است که شما می توانید فرم دلخواه خود را برای ابرو به پزشک ارائه دهید. درباره مدل ابروی خود، باید به یاد داشته باشید که نحوه رشد ابروها در ناحیه سر، تنه و دم ابرو با یکدیگر متفاوت هستند. علاوه بر این، نواحی مختلف ابرو در طول و ضخامت نیز با یکدیگر تفاوت دارند. همه این مسائل باید در تعیین مدل کاشت ابرو طبیعی دخیل باشند.
بعد از تعیین فرم ابرو، پزشک تعیین می‌کند که در هر بخش از ابروی شما، باید چه تعداد فولیکول های مو کاشته شوند تا فرم دلخواه شما به وجود بیاید. یکی از مهم ترین بخش های ابرو که تأثیر بسیار زیادی در حالت کلی چهره متقاضیان دارد، خم ابرو است.
اگر خم ابروی شما خیلی پایین و یا بالا باشد، این احتمال وجود دارد که حالت چهره شما بیش از اندازه غیر عادی به نظر برسد. پس اگر به دنبال روشی برای کاشت ابرو طبیعی هستید، باید به کلینیک ترنم مراجعه کنید تا مطمئن شوید که پزشکان متخصص ما بهترین فرم ابرو را برای شما در نظر می‌گیرند.

کاشت ابروی طبیعی

پس تاکنون متوجه شدید که مهم ترین مسئله در کاشت ابرو، طبیعی بودن آن است. برای مثال، اگر پزشک تجربه و تخصص کافی در این حوزه نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که مثلاً چهره شما بیش از اندازه متعجب به نظر برسد. احتمالا برخی از افراد را مشاهده کرده‌اید که بعد از کاشت ابرو، بیش از اندازه خشمگین و یا خوشحال به نظر می‌رسند. با پزشکان کلینیک ترنم، شما می توانید کاشت ابرو طبیعی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کاشت ابرو با موی طبیعی

یکی از موضوعاتی که به طبیعی بودن کاشت ابرو کمک می‌کند، طبیعی بودن مو برای کاشت است. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، پزشکان برای طبیعی بودن عمل کاشت ابرو، از موهای کناره گوش یا سر شما استفاده می‌کنند.
با این حال، نحوه رشد فولیکول های مو در سر با ابرو با یکدیگر تفاوت دارند و همین مسئله می‌تواند به غیر طبیعی به نظر رسیدن کاشت ابرو منجر شود. برای جلوگیری از این مسئله، پزشک باید بهترین زاویه برای کاشت ابرو را پیدا کند تا موهای سر در ناحیه ابرو با همان زاویه درست، رشد کنند. این مسئله تأثیر بسیار زیادی در کاشت ابرو طبیعی دارد.

کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

با توجه به تار موهای سر خود، می‌توانید متوجه شوید که از هر یک روزنه در سر، چند تار مو رشد کرده‌اند. در نتیجه این امر، به راحتی می توان متوجه شد که رشد موهای سر به صورت دسته ای از هر روزنه است. این در حالی است که این موضوع برای رشد ابرو برعکس است.

کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

فقط کافی است که به ابروی خود در آینه نگاه کنید؛ متوجه می‌شوید که از هر یک روزنه در ابرو، تنها یک تار مو بیرون زده است. در نتیجه، برخلاف موهای سر، موهای ابرو به صورت نقطه ای رشد می‌کنند. از این رو، پزشکان متخصص برای کاشت ابرو طبیعی در متقاضیان، فرایند برداشت و کاشت فولیکول های مو از سر به ابرو را به صورت نقطه ای انجام می دهند. این بدان معنی است که هر یک از فولیکول های مو را برداشته و به ابرو پیوند می زنند.

نمونه کاشت ابرو طبیعی

نمونه کاشت ابرو طبیعی در کلینیک ترنم، شما را مطمئن می‌کند که در این مرکز، فرایند کاشت ابرو به شیوه ای کاملاً تخصصی انجام می‌شود. ما در این کلینیک با استفاده از تجهیزات به روز دنیا که همگی تأییدیه سازمان غذا و دارو را دارند، فولیکول های مو را از سر برداشته و به محل مورد نظر در ابرو پیوند می‌زنیم. فقط کافی است که سری به تصاویر و نمونه های کاشت ابروی ما بزنید تا مطمئن شوید در این مرکز، همه چیز به صورت کاملاً تخصصی و طبیعی انجام می‌شود.

مراحل کاشت ابرو طبیعی

بعد از طراحی ابرو ها توسط پزشک، برای کاشت ابرو طبیعی وقت آن می‌رسد که تعداد فولیکول های موردنظر را از ناحیه پشت سر یا کناره گوش برداشت کنند. محل برداشت فولیکول های مو در افراد مختلف، به شرایط بدنی و موی آن ها بستگی دارد. بعد از برداشت گرافت ها، پزشک آن را با استفاده از میکروسکوپ، برای کاشت آماده می‌کند.
بعد از آماده سازی گرافت ها، پزشک متخصص سوراخ های بسیار ریزی در ناحیه کاشت ابرو طبیعی با استفاده از تیغ ایجاد می‌کند و سپس فرایند کاشت ابرو را با زاویه مناسب و دقت بالا انجام می‌دهد. اصلاً لازم نیست که نگران تیغ استفاده شده در این عمل باشید. زیرا این تیغ نهایتاً 0.7 میلی متر است و اصلاً ضخامت زیادی ندارد.

نحوه کاشت ابرو طبیعی

در فرایند کاشت ابرو طبیعی هیچ گونه درد زیادی متحمل نمی‌شوید و پزشک متخصص از بی حسی موضعی استفاده می‌کند. به همین دلیل هم اگر پوست حساسی دارید، اصلاً نیازی نیست که نگران درد این عمل باشید. اگر چه می شود در این عمل از موهای بدن هم استفاده کرد، اما به خاطر نداشتن ضخامت کافی، بهتر است از موهای سر برای کاشت ابرو طبیعی استفاده شود.
از آنجا که ابرو تأثیر بسیار زیادی در فرم کلی چهره دارد، به هیچ عنوان نباید برای کاشت ابرو ریسک کنید. کاشت ابرو طبیعی در کلینیک ترنم، شما را مطمئن می‌کند که فرم زیبایی به چهره خود دهید و صورت شما اصلاً حالت غیر طبیعی به خود نمی‌گیرد.

 

سوالات متداول کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو طبیعی درد دارد؟

در فرایند کاشت ابرو، پزشک متخصص از داروی بی حسی موضعی استفاده می‌کند تا در محل ایجاد زخم و برش، هیچ گونه دردی احساس نکنید. نهایتاً شاید بعد از رفع داروی بی حسی، احساس درد خفیفی داشته باشید که کاملاً طبیعی است و بعد از گذشت چند ساعت از بین خواهد رفت.

بعد از کاشت ابرو طبیعی چه کارهایی انجام دهیم؟

بعد از این که کاشت ابرو طبیعی برای شما به اتمام رسید، پزشک متخصص ناحیه برداشت گرافت مو را پانسمان می‌کند. لازم است که این پانسمان را به طور مداوم عوض کنید. بعد از 2 روز که پانسمان را برداشتید، این ناحیه را با لطافت بشویید. بعد از کاشت ابرو، پزشک متخصص نوعی اسپری برای شما تجویز می‌کند که باید آن را هر 2 یا 3 ساعت یک بار، روی ابروهای خود بزنید. دست نزدن ابرو و استفاده از کمپرس سرد تا زمان بهبودی کامل، می تواند کمک زیادی به شما کند.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای