تزریق ژل لب مدل روسی

لب‌های برجسته و درشت تأثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. عده‌ای به‌صورت خدادادی از این نعمت بهره‌مند هستند و عده‌ای نیز لب‌های باریک و کوچکی دارند. به همین دلیل امروزه باعث شده است که افراد برای تزریق ژل و زیباسازی لب‌های خود از مدل‌های بسیاری استفاده کنند. لب‌های افتاده و کوچک ممکن است چهره شما را مسن و عبوس‌تر کند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که لب‌های کوچک و باریک دارید می‌توانید از روش تزریق ژل لب مدل روسی برای برجسته کردن لب‌ها استفاده کنید.

عکس لب های حجیم دختر - تزریق ژل لب مدل روسی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل لب مدل روسی ، فرم زیر را پر کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مدل تزریق ژل لب روسی چیست؟

یکی از انواع مدل‌های تزریق ژل برای لب‌ها تزریق روسی است. عمده‌ترین تفاوت تزریق ژل لب روسی تزریق ژل به وسط لب‌ها است درصورتی‌که بخش‌های کناری لب‌ها به حالت عادی قرار دارند. این شیوه از مدل لب‌ها برگرفته از لب‌های زیبای زنان روسی است و به این دلیل به این عنوان مشهور شده است. در این مدل از عروسک‌های تودرتوی روسی و شکل منحصربه‌فرد لب‌های آن‌ها که هر بیننده‌ای را خیره می‌کند، الگو گرفته‌شده است. با تزریق عمودی ژل به لب‌ها، حالت کشیده و توپر پیدا کرده و جلوه بسیار زیبا برای چهره فرد ایجاد می‌کنند.

عکس لب های ژل زده مدل روسی از 3 زاویه مختلف

باید در نظر داشته باشید که تجربه و مهارت پزشک و مرکزی که تزریق ژل لب مدل روسی در آن انجام می‌شود بسیار حائز اهمیت است و نقش زیادی در موفقیت و نتیجه کار ایفا می‌کند. به‌طورکلی، همکاری با یک درمانگر متخصص و حرفه‌ای در این زمینه، می‌تواند به شما کمک کند تا از نتایج بهتر برای تزریق ژل لب مدل روسی بهره‌مند شوید و از زیبایی لب‌های خود لذت ببرید.

تزریق ژل لب روسی به‌عنوان یکی از روش‌های محبوب زیبایی‌شناسی، برای افزایش حجم و شکل لب‌ها استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی تزریق ژل لب مدل روسی و روش و نحوه انجام و مزایای آن خواهیم پرداخت. اگر مشتاق هستید با این روش زیباسازی آشنا شوید، همراه ما باشید.

نحوه تزریق ژل لب روسی

بعد از اینکه روز تزریق شما توسط پزشک مشخص شد به کلینیک مراجعه می‌کنید و اقدامات آماده‌سازی شما برای تزریق ژل لب روسی انجام می‌شود. بعد از قرار گرفتن در روی صندلی مراحل بی‌حسی و استریلیزاسیون تزریق توسط پزشک برای شما انجام می‌شود. میزان ژل مورد نیاز برای لب‌های شما توسط پزشک تعیین می‌شود. در مرحله بعدی تزریق ژل به لب‌های فرد صورت می‌گیرد. زمان تقریبی تزریق ژل لب مدل روسی بین 30 تا 45 دقیقه و در نهایت یک ساعت است. تفاوت این روش با سایر تزریق‌ها در این است که ماده فیلر از پایه لب‌ها و به‌صورت عمودی تزریق می‌شود. در این تزریق قطرات ریز ژل به‌آرامی و با دقت بسیار توسط پزشک از طریق سرنگ‌های مخصوص که برای این کار وجود دارد به‌آرامی و به‌صورت عمودی به لب‌های شما تزریق می‌شود.

پزشک در حال تزریق ژل به لب بالای مراجعه کننده زن

مزایای تزریق ژل لب روسی چیست؟

بزرگ کردن لب‌ها در حال حاضر به محبوب‌ترین جراحی‌های زیبایی تبدیل‌شده است که افراد زیادی تمایل دارند آن را تجربه کنند. برای همه افرادی که به دنبال یک چهره‌ی زیبا و طبیعی هستند و روش‌های مختلف را امتحان می‌کنند و تمایل ندارند که ظاهر چهره آن‌ها حالت غیرطبیعی داشته باشد، استفاده از روش تزریق ژل لب روسی بسیار کاربردی است. قبل از اینکه بخواهید برای تزریق ژل لب اقدام کنید باید به این سؤال پاسخ دهید که چه انتظاری از تزریق لب دارید؟ آیا شما به دنبال یک فرم طبیعی و خاص بر روی چهره خود هستید؟ آیا تمایل دارید که حجم لب خود افزایش دهید درحالی‌که چهره شما طبیعی به نظر برسد؟

پیشنهاد ما این است که حتماً از روش تزریق ژل لب مدل روسی استفاده کنید زیرا این روش می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای چهره شما باشد و هیچ‌گاه احساس پشیمانی از تزریق ژل به شما دست نخواهد داد. شاید برایتان جالب باشد که علت نام‌گذاری آن را بدانید، این روش از تزریق ژل از لب‌های زنان و مدل‌های جذاب روسی الهام گرفته‌شده است که به‌صورت طبیعی و خدادادی دارای لب‌های پر و حجیم و زیبا هستند. این تزریق یک روش منحصربه‌فرد و بسیار ظریف است که توسط یک متخصص زیبایی برای شما ارائه می‌شود.

هدف از این تکنیک ایجاد حجم اضافی در لب‌های بالایی است که در آن انحنای لب‌ها بلندتر می‌شود که یک برجستگی و فرورفتگی زیبا در حالت لب‌ها ایجاد شود. این مدل حجم و ظاهر لب‌ها به چهره شما جلوه بیشتری می‌بخشد و کمک می‌کند که یک زیبایی طبیعی برای لب‌های شما ایجاد شود. تزریق ژل لب روسی در مقایسه با مدل‌های دیگر که به مدل‌های لب‌های شتری و یا لب‌های اردکی مرسوم هستند ظریف‌تر و تکنیکی‌تر است.

عکس قبل از تزریق ژل لب روسی در چپ و عکس بعد از تزریق ژل لب روسی در راست

 زیرا مدل‌های دیگر معمولاً حجم زیادی دارند و ممکن است به شکل و حالت کلی صورت شما نیاید و این موضوع تأثیر زیادی در از دست دادن اعتمادبه‌نفس شما داشته باشد. حتی ممکن است که سرخورده و ناراحت شوید و نتوانید با چهره خود کنار بیایید. مهم‌ترین مزیتی که این تزریق ژل لب مدل روسی نسبت به سایر روش‌ها دارد، طبیعی بودن آن و حفظ حالت واقعی لب‌ها است زیرا در این روش زیبایی تغییرات کاملاً نامحسوس انجام می‌شود. شیوه‌ای که در تزریق مدل روسی متداول است، بیشتر به فرم لب متمرکز دارد و کیفیت انجام آن بسیار مهم است.

اگر شما هم برای بار اول تصمیم به تزریق ژل لب دارید، پیشنهاد ما این است که حتماً تزریق ژل لب مدل روسی را امتحان کنید زیرا در حال حاضر بهترین و زیباترین مدل موجود است.

اقدامات قبل از تزریق ژل لب روسی

مهم‌ترین اقدامی که در جلسات قبل از تزریق ژل لب روسی انجام می‌شود، مشاوره است. در این جلسه پزشک باید در مورد هدف درمان و نتایج آن و شیوه انجام کار اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد. رعایت برخی از مراقب‌ها بعد از تزریق ژل ضروری است و پزشک در این خصوص شما را راهنمایی خواهد کرد. شما نیز اطلاعاتی از سابقه پزشکی و داروهای مورد استفاده در اختیار پزشک قرار می‌دهید. اگر به ماده خاصی آلرژی دارید بهتر است پزشک را در جریان بگذارید تا عوارض احتمالی مورد بررسی قرار گیرد.

ذکر این نکته ضروری است که تزریق ژل لب در همه افراد نتایج یکسان را در برندارد زیرا شرایط جسمی افراد باهم متفاوت است. گاهی ممکن است یک تزریق ترکیب چهره فرد را در هم بریزد و برعکس در برخی دیگر نتایج شگفت‌انگیزی را ایجاد کند که همه را به حیرت وادارد. در جلسات مشاوره همه زمینه مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که حتماً از مشاوره قبل از تزریق استفاده کنید. توجه داشته باشید که در جلسه مشاوره خواسته خود را به‌طور صریح با پزشک مطرح کنید تا بعد از تزریق ژل لب مدل روسی انتظارات شما برآورده شود.

هزینه تزریق ژل لب روسی

برای تزریق ژل لب روسی معمولاً هزینه ثابت و مشخصی وجود ندارد. این موضوع به کلینیک و مرکزی زیبایی و محصولات مورد استفاده برای شما بستگی دارد و عموماً هزینه‌ها متغیر است. هزینه ژل لب روسی تا حد زیادی به مقدار ژل تزریق‌شده برای شما و برند آن بستگی دارد؛ زیرا قیمت ژل لب در برندهای مختلف یکسان نیست. شما می‌توانید برای تزریق ژل لب مدل روسی به‌طور میانگین به ازای یک سی‌سی از یک برند خاص هزینه‌ای در حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان در نظر بگیرید.

عکس قبل و بعد نتایج تزریق ژل لب مدل روسی روی لب های زن جوان

عوارض تزریق ژل لب روسی

ژل لب روسی یکی از روش‌های محبوب برای افزایش حجم و شکل لب‌ها است، اما همان‌طور که گفته شد، ممکن است برخی عوارض و خطرات همراه با آن وجود داشته باشد. در زیر به برخی از این عوارض تزریق ژل لب روسی که به‌صورت متداول ممکن است رخ دهد اشاره می‌کنیم:

 1. تورم: پس از تزریق ژل لب روسی، ممکن است لب‌ها به مدت چند روز تورم کنند که معمولاً به‌تدریج کاهش می‌یابد.
 2. کبودی: منطقه تزریق ممکن است کبود و متورم شود که معمولاً در چند روز اول پس از تزریق ظاهر می‌شود و سپس کاهش می‌یابد.
 3. خونریزی: خونریزی در محل تزریق نادر است اما ممکن است رخ دهد. در صورت خونریزی شدید، باید به پزشک مراجعه شود.
 4. خشکی پوست لب: برخی از افراد ممکن است پس از تزریق ژل لب مدل روسی احساس خشکی در پوست لب داشته باشند که معمولاً با استفاده از مرطوب‌کننده قابل‌رفع است.
 5. حساسیت و تغییر رنگ: برخی از افراد ممکن است به مواد موجود در ژل لب روسی حساسیت نشان دهند که می‌تواند به تغییر رنگ، خارش و تورم منطقه منجر شود.
 6. نکروز پوست: در موارد نادر، ممکن است با نکروز پوست در محل تزریق مواجه شوید که نیاز به مراجعه فوری به پزشک دارد.
 7. عدم تقارن و حرکت ژل تزریقی: در برخی موارد، ممکن است ژل روسی تزریقی به‌طور ناهموار در لب‌ها پخش شود که باعث عدم تقارن و یا حتی تغییر شکل نامطلوب لب‌ها می‌شود.

لب های ژل زده که کبود شده است - تزریق ژل لب مدل روسی

درهرصورت، مهم است که توجه داشته باشید که انجام تزریق ژل لب روسی توسط یک پزشک ماهر و مجرب از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین پیروی از دستورالعمل‌ها و پیشنهاد‌ها پزشک پس از تزریق نیز برای جلوگیری از عوارض بیشتر حائز اهمیت است.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی

مراقب‌های بعد از هر عمل تأثیر زیادی موفقیت آن دارد، البته مهارت و تجربه پزشک را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. توصیه ما این است که با مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی آشنا شده و برای کسب نتایج بهتر و طبیعی‌تر آن‌ها را به کار ببرید. در زیر به مهم‌ترین مراقبت‌ها در این بخش اشاره می‌کنیم:

 • بعد از انجام تزریق ژل لب مدل روسی بهتر است که به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت از انجام فعالیت‌های ورزشی شدید خودداری شود؛ زیرا افزایش تپش قلب و گردش خون در حین ورزش‌های سنگین باعث تشدید تورم و کبودی‌ها می‌شود و دوره بهبودی را به تعویق می‌اندازد.
 • پیشنهاد می‌شود برای کسب نتایج بهتر از تزریق ژل از قرار گرفتن در دمای بالا مانند اتاق‌های بخار یا گرمای خورشید تا ۴۸ ساعت بعد از انجام تزریق ژل پرهیز شود.
 • دقت داشته باشید که تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل نباید از لوازم‌آرایشی و بهداشتی برای لب‌ها استفاده کنید.
 • اگر صورت و لب‌های شما متورم است، بدن خود را هیدراته نگه‌دارید و مصرف نمک را به حداقل برسانید.
 • دقت داشته باشید که تا 24 ساعت بعد از تزریق باید از مصرف الکل استفاده کنید.
 • معمولاً بعد از تزریق ژل خون‌رسانی در لب‌ها افزایش می‌یابد در چنین شرایطی استفاده از کمپرس یخ می‌تواند برای شما مفید باشد. پیشنهاد ما این است که استفاده از داروهایی مانند ویتامین D و داروهای ضد انعقاد خون می‌تواند برای شما مفید باشد.
 • در ساعت‌های اولیه بعد از تزریق ژل لب‌های شما بی‌حس هستند و بهتر است در این بازه زمانی از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب مدل روسی

تشخیص اینکه برای تزریق ژل لب روسی به چند سی‌سی نیاز داریم تا حد زیادی وابسته دانش و مهارت و تجربه کاری پزشک مورد نظر است. متخصصین فعال در این زمینه تا حداکثر 2 سی‌سی را برای این کار مناسب می‌دانند. پزشک مجرب با رعایت اصول و قواعد این تزریق را انجام می‌دهد و به شکل بسیار طبیعی لب‌های شما را حجیم و زیبا می‌کند. البته جلسات درمانی نیز در تعیین مقدار ژل تأثیر دارد. در جلسات اول از 1.5 سی‌سی ژل برای تزریق استفاده می‌شود.
برای کاهش عوارض تزریق ژل لب روسی، بهترین اقدام مراجعه به یک پزشک تخصصی پوست و زیبایی است که دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تزریق ژل لب مدل روسی و انواع پوست باشد تا بتواند به شما راهنمایی کند و در صورت نیاز، درمانی مناسب را ارائه دهد. همچنین، پزشک مورد نظر باید به نکات ایمنی مربوط به تزریق ژل لب مدل روسی آگاه باشد و از مواد با کیفیت و استاندارد برای انجام این کار استفاده کند. معمولاً در تزریق ژل لب از ژل‌های هیالورونیک اسیدی استفاده می‌شود و این نوع از ژل‌ها در ردیف پرکاربردترین فیلر های لب قرار دارند که دارای کیفیت بالاتری هستند. از ژل‌های هیالورونیک اسیدی برای بزرگ کردن و تقویت ظاهر لب‌ها استفاده می‌شود و از این راه می‌توان لب‌ها را به شکل و حجم دلخواه تنظیم کرد. مهم‌ترین مزیت این ژل‌ها در این است که به‌طور طبیعی نیز در بدن ما وجود داشته و قدرت جذب بیشتری دارند و می‌توان گفت که هیچ عوارضی در مصرف ندارند. برخی از برندها در ژل لب دارای کیفیت بالاتری نسبت به سایر محصولات هستند و می‌توان با اطمینان بیشتری از آن‌ها استفاده کرد. یکی از این برندها ژل لب پرفکتا است که توسط کشور فرانسه تولید می‌شود. مهم‌ترین مزیت ژل لب پرفکتا در این است که هیچ‌گونه عوارضی را ندارد و می‌توان با اطمینان خاطر از آن برای افزایش حجم لب‌ها، از بین بردن چین‌وچروک صورت و کانتورینگ آن استفاده کرد.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *