لیفت صورت با نخ

این روزها ما شاهد روش های جدید جوان سازی صورت هستیم به گونه ای که چهره ای جوان را به ما هدیه می دهد. لیفت صورت با نخ یکی از روش‌ های موثر و محبوب برای بهبود کانتور صورت یا انحنای سطحی است که به شکل چشمگیری روند پیری پوست ما را آهسته و کند می کند

لیفت صورت با نخ​

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان لیفت صورت با نخ ، فرم زیر را پر کنید

نوبت دهی خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لیفت صورت با نخ یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که شامل لیفت کردن پوست افتاده روی صورت با استفاده از نخ‌های زیست تخریب پذیر است. در طول این عمل، نخ‌های ریز با استفاده از یک سوزن زیر پوست فرو می‌روند و سپس به آرامی کشیده می‌شوند تا پوست بلند شود و در جای خود قرار گیرد. نخ ها در نهایت حل می شوند و ظاهری برجسته و جوان از خود به جای می گذارند. این روش معمولاً برای رفع علائم خفیف تا متوسط ​​پیری مانند افتادگی پوست اطراف گونه‌ها و گردن استفاده می‌شود.

لیفت و سفت کردن پوست با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از روش های جوان سازی پوست است که در آن از نخ ‌های بخیه‌ ی جذبی یا موقت برای بالا بردن پوست یا لیفت استفاده می‌شود. بدین صورت که بخیه ‌های موقت زیر پوست کار می‌شوند و دو تاثیر فوق العاده جوان سازی بر صورت فرد می‌گذارند که شامل لیفت و سفت کردن پوست و تحریک کلاژن سازی می گردد.

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

در لیفت نخ نیازی به استفاده از تیغ جراحی نبوده و هیچ برداشت یا برشی روی پوست انجام نمی ‌شود و به جای آن جراح متخصص در زیر پوست با ایجاد تغییرات، پوست صورت را بالا کشیده و سفت می کند. در واقع جراح با استفاده از نخ ‌های بخیه، پوست اضافه را جمع و سفت می‌کند و این کار جایگزین بریدن پوست اضافه می گردد تا دیگر در سطح پوست افتادگی قابل مشاهده نباشد. پس بدون دردسر های جراحی لیفت، پوستی زیباتر و جوان‌تر خواهید داشت.

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

افزایش کلاژن سازی پوست با لیفت صورت با نخ

کلاژن که کاربرد های فراروانی در بدن دارد پروتئینی است که در عمق پوست ما وجود دارد. این رشته‌ های پروتئینی علاوه بر اینکه کاری می‌کنند که پوست سرزنده و حجیم، قوی و با طراوت به نظر برسد، برای ترمیم زخم‌ ها نیز استفاده می ‌شوند. لیفت صورت با نخ سبب تحریک کلاژن سازی در پوست خواهد شد و از این رو جوانی را به پوست ما هدیه می دهد

سوالات متداول لیفت نخ

آیا در لیفت صورت با نخ، بر روی صورت جراحی صورت می گیرد؟

خیر، لیفت صورت با نخ بدون نیاز به جراحی و عمل انجام میشود

آیا لیفت صورت با نخ موجب جوانسازی پوست هم میشود؟

بله، لیفت صورت با نخ با افزایش کلاژن سازی موجب جوانسازی می شود

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای