تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی

بزرگ و متقارن بودن لب ها، بر روی زیبایی افراد اثر زیادی می گذارد. به همین دلیل کسانی که لب های کوچکی دارند به دنبال روشی هستند تا بتوانند لب های حجیم تری داشته باشند. امروزه با تزریق ژل می توان به لب ها حجم بزرگ تری بخشید اما به طور کلی، مدل های متفاوتی برای شکل لب ها وجود دارد. امروزه تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی بیشتر از سایر مدل های تزریق فیلر طرفدار پیدا کرده است؛ چون که به این ناحیه، شکل ظاهری طبیعی تری می بخشد و اطرافیان متوجه نمی شوند که فیلر پوستی تزریق کرده اید.

پزشک در حال تزریق فیلر به لب بالای زن جوان - تزریق ژل لب نچرال یا طبیعی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره رایگان تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی ، فرم زیر را پر کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مزایای تزریق ژل لب نچرال یا طبیعی

به طور کلی ژل ها یا فیلر های لب جایگزین ایمن و طولانی مدتی هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته لب ها استفاده می شوند. آن ها با بازگرداندن حجم و حجیم کردن پوست، به لب ها شکل جذاب تری می بخشند؛ بنابراین خطوط عمیق، صاف می شوند. با افزایش سن، بدن ما تولید الاستین و کلاژن را متوقف می کند و باعث می شوند که چهره ما پیر تر به نظر برسد. در این جور مواقع با تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی می توان به ظاهری جوان تر رسید. تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی مزایای بسیار زیادی دارد و بیماران به دلایل مختلفی از پرکننده های لب به جای درمان های جایگزین استفاده می کنند. سایر مزایای تزریق ژل لب نچرال یا طبیعی به شرح زیر می باشد.

 • تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی، باعث شیک تر دیده شدن لب ها خواهد شد.
 • تزریق ژل لب مدل نچرال و طبیعی، پری لب ها را افزایش می دهد‌.
 • لب های بزرگ و طبیعی باعث می شوند که لبخند مشخص تری داشته باشید.
 • تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی ظاهری شاداب به دهان می دهد.
 • تزریق ژل لب طبیعی، وضوح لب را بهبود می بخشند. همچنین تزریقات در تزریق ژل یا فیلر به لب ها غیر تهاجمی هستند.
 • تزریق ژل به لب سریع و نسبتاً بدون درد انجام می شود. این شامل چندین تزریق است تا اطمینان حاصل شود که لب های بیمار متعادل هستند.
 • زمان بازیابی در این روش سریع و تقریباً فوری است. ممکن است پس از انجام عمل، احساس سوزن سوزن شدن در محل تزریق وجود داشته باشد که طبیعی می باشد.
 • پرکننده های لب دائمی نیستند و برگشت پذیر هستند؛ در نتیجه اگر از فرم لب های خود ناراضی هستید می توانید با مشورت پزشک آن را تغییر دهید.
 • تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی کاملا متناسب با لب های شما انجام می گیرد.
 • یکی از بزرگ ترین مزایای تزریق ژل لب مدل نچرال و طبیعی کنترل حجم لب است. یعنی مقدار ماده تزریق شده، کاملا قابل کنترل است، بنابراین پزشک کنترل بهتری بر روی میزان حجم لب بیمار خود دارد‌.
 • همچنین تزریق ها را می توان به تدریج و در طی جلسات مختلف انجام داد تا نتیجه مطلوب تری به دست آورد.
 • در تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی، برآمدگی ها به راحتی حل می شوند. این موضوع یعنی، هر گونه برآمدگی و برآمدگی که در اثر حرکت لب ایجاد می شوند را می تواند به راحتی حل کرد.
 • در این روش، ممکن است کبودی و تورم کمتری در مقایسه با سایر مدل های تزریق فیلر پوستی دیده شود.
 • از همه مهم تر، نتایج تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی قابل قبول و ماندگار هستند. پس یعنی این روش نتایج نسبتا طولانی مدت دارد اما دائمی نیستند و مجددا باید آن ها را ترمیم کرد.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب نچرال

به طور کلی پرکننده‌ های لب می‌ توانند برای داشتن لب‌ های پرتر، به این ناحیه از صورت حجم دهند. این روش شامل تزریق کردن پرکننده های پوستی به لب های برای رسیدن به حجم و شکل طبیعی است. انواع مختلفی از فیلر وجود دارند که می توان آن ها را به لب ها تزریق کرد. این پرکننده ها به بهبود شکل، ساختار و حجم لب‌ ها کمک زیادی می‌ کند و ظاهری طبیعی به شما می‌ دهد. آیا می خواهید در مورد تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی بیشتر بدانید؟ در مورد ویژگی های این روش چطور؟ با ما همراه باشید تا با یک دیگر، به بررسی تزریق این موضوع بپردازیم.

ویژگی های لب نچرال یا طبیعی

مهم ترین ویژگی های لب نچرال یا طبیعی این است که در این مدل، لب ها فرم استانداردی دارند و از شکل اصلی خودشان خارج نمی شوند. فقط کمی در تزریق ژل لب مدل طبیعی و نچرال، به خودشان حجم می گیرند. پس وقتی زمانی که اقدام به تزریق کردن ژل لب طبیعی می کنید، این تزریق به هیچ عنوان قابل مشاهده نیست.

تزریق ژل لب نچرال برای آقایان 

هدف اکثر آقایان از تزریق کردن ژل لب طبیعی، این است که لب‌ هایشان ظاهر و تقارن بهتری داشته باشد. تزریق ژل لب نچرال برای آقایان می تواند ظاهر جوان تر و طراوت بیشتری را به لب های مردان ببخشد. به طور کلی تزریق ژل و اصلاح کردن فرم لب های آقایان کاری می کند لب‌ ها متقارن تر شوند و حجم طبیعی تری به وجود بگیرند. یک پزشک متخصص فیلر را به گونه ای به لب‌ ها تزریق خواهد کرد تا حجم بیشتری از ژل به صورت طبیعی به این ناحیه اضافه شود. به تزریق کردن ژل لب مدل طبیعی در آقایان باعث می شود که این افراد، لب‌ های پرتری داشته باشند و چین و چروک هایشان کاهش می یابد.

تزریق ژل لب نچرال برای آقایان

نحوه تزریق ژل لب نچرال 

نحوه تزریق ژل لب نچرال به این صورت است که پزشک در مرحله اول پس از انجام مشاوره از بیمار خود، لب های او را ارزیابی می کند تا بتواند درمان را بهتر و با دقت بیشتری، متناسب با مدل صورت بیمار تنظیم می کند. به منظور اطمینان از راحت بودن بیمار از دارو های بی حس کننده موضعی، به همراه ژل بی حسی استفاده می شود. در بیشتر موارد پزشک از میکرو کانولا (یک ابزار با انتهای بسیار نازک) برای تزریق کردن فیلر استفاده خواهد کرد تا کبودی، تورم و خطرات این روش را کاهش ‌دهد. در نهایت، متخصص، درمان را برحسب بهترین ترکیب و پیشرفته ترین تکنیک های تزریقی به منظور دستیابی به نتایج مناسب بعد از ارزیابی انجام خواهد داد.

نحوه تزریق ژل لب نچرال یا طبیعی

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب نچرال 

تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی برای اولین بار می‌ تواند ترسناک باشد. اما آموزش دادن اصولی به بیمار و انجام درست و اصولی مراقبت های قبل از تزریق ژل لب نچرال می تواند این استرس را تا حد زیادی کم کند. ما شما را کاملا درک می کنیم ولی این یک روش غیر جراحی و نسبتاً بدون درد است، ولی ترسناک نیست؛ البته در صورتی که مراقبت های گفته شده از سمت پزشک خود را به خوبی انجام بدهید. به منظور کاهش دادن میزان کبودی و تورم در محل تزریق، به توصیه های زیر توجه کنید.

یک هفته قبل از تزریق ژل لب طبیعی

 1. از مصرف کردن داروهای بدون نسخه رقیق کننده خون مانند آسپرین، موترین و ایبوپروفن اجتناب کنید.
 2. از مصرف مکمل ها، از جمله خار مریم، روغن پامچال، سیر، جینسینگ و ویتامین E خودداری کنید.

2 روز قبل از تزریق ژل لب طبیعی

 1. از محصولات موضعی مانند ترتینوئین (رتین-A)، رتینول، رتینوئید ها، اسید گلیکولیک یا هر محصول «ضد پیری» دیگری خودداری کنید.
 2. از موچین کردن مو های اطراف لب خودداری کنید.
 3. مصرف آرنیکا را دو روز قبل از عمل شروع کنید. (این مورد نیاز نیست، اما به کاهش کبودی کمک خواهد کرد.)

24 ساعت قبل از تزریق ژل لب طبیعی

24 ساعت قبل از تزریق، از نوشیدن مشروبات الکلی خودداری کنید.

توصیه های عمومی

 1. اگر قبلاً از تبخال صورت رنج می بردید، این خطر وجود دارد که وارد شدن سوزن به لب ها باعث فوران مجدد تبخال شود. لطفاً اگر مستعد این بیماری هستید به پزشک خود اطلاع دهید.
 2. اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی قرار دارید، به هر ماده ای حساسیت دارید یا از اختلالات عصبی رنج می برید، از پرکننده های پوستی استفاده نکنید.
 3. در صورت داشتن هرگونه سوالی در این مورد قبل از درمان با پزشک خود حرف بزنید.

در روز تزریق ژل لب طبیعی

با صورتی تمیز، شسته و بدون آرایش به کلینیک بروید.

مراقبت‌ های بعد از تزریق ژل لب نچرال

به طور کلی شایع ترین عارضه های جانبی گزارش شده پس از تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی قرمزی و تورم موقت در محل تزریق بلافاصله بعد از درمان است. چنین عوارض جانبی معمولاً در عرض دو یا سه روز فروکش می کند اما در صورتی که مراقبت‌ های بعد از تزریق ژل لب نچرال را به طور دقیق انجام بدهید. با انجام دادن دقیق این مراقبت ها می توانید به نتیجه دلخواه خودتان برسید. مهم ترین دستورالعمل هایی که بعد از تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی باید انجام بدهید، به شرح زیر می باشد.

 1. بهتر است تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی از درمان از کمپرس سرد برای کاهش تورم استفاده شود. اگر ناراحتی های شما و عوارض جانبی به وجود آمده، بیش از دو یا سه روز طول کشیدند یا اگر واکنش‌ های دیگری رخ داد، حتما با پزشک خود تماس بگیرید.
 2. تا شش ساعت بعد از درمان از لمس کردن ناحیه مورد نظر خودداری کنید. بعد از این زمان می توانید لب های خود را به آرامی و با آب و صابون شستشو دهید‌.
 3. تا زمانی که قرمزی و تورم اولیه فروکش نکرده است، از قرار گرفتن در معرض گرما و حرارت شدید (چراغ آفتاب یا حمام آفتاب، شنا، سونای خشک و بخار) اجتناب کنید.
 4. اگر قبلاً از تبخال صورت رنج می بردید، خطر عود کردن مجدد آن وجود دارد. در این مورد داروهایی وجود دارند که می توانند عود مجدد تبخال را به حداقل برسانند. پس حتما درباره این موضوع با پزشک خود صحبت کنید.
 5. تا یک هفته بعد از درمان از مصرف آسپرین، داروهای غیر استروئیدی، ضد التهابی و دوز های بالای مکمل های ویتامین E خودداری کنید. این عوامل باعث می شوند که خطر کبودی یا خونریزی در محل تزریق یعنی لب ها افزایش یابد.
 6. 6 ساعت پس از درمان از انجام ورزش های سخت، مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی خودداری کنید.
 7. شواهد نشان می دهد که انجام یک درمان بعدی قبل از محو شدن کامل محصول، اثرات و دوام ژل لب آن را افزایش می دهد. پس حتما دوباره تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی خود را شارژ کنید. لطفاً حتماً با پزشک خود در مورد توصیه های مربوط به لمس یا درمان های بعدی مشورت نمایید.

عکس نتایج قبل و بعد فیلر لب طبیعی - تزریق ژل لب نچرال یا طبیعی

هزینه تزریق ژل لب نچرال 

پاسخ به این پرسش که هزینه تزریق ژل لب نچرال چقدر است، غیر ممکن می باشد؛ چون که هزینه این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تزریق ژل لب طبیعی عبارتند از:

 • مقدار فیلر لازم برای ناحیه تزریق
 • مارک فیلر لب
 • نوع ژل لب
 • کشور سازنده
 • مقدار ماندگاری ژل لب
 • دستمزد پزشک متخصص

به طور کلی، قیمت تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی به مقدار استفاده و ماندگاری ژل بستگی دارد و به همین دلیل متغیر است. قیمت هر یک سی سی فیلر یا ژل لب چیزی میان 3.000.000 تا 7.000.000 تومان می‌ باشد.
درست است که در بالا عوامل موثر بر روی هزینه تزریق ژل را به شما گفتیم اما توجه داشته باشید که در نهایت بهتر است نزد یک پزشک متخصص ویزیت بشوید تا هزینه نهایی را برایتان در نظر بگیرد. امروزه به خاطر نوسانات دلار و از طرفی وارداتی بودن اکثر ژل‌ های لب، همه این هزینه‌ ها تقریبی خواهند بود.

سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی

چند سی سی ژل لب برای تزریق ژل لب مدل نچرال نیاز است؟

به طور کلی مقدار سی سی تزریقی مورد نیاز به لب ها، بستگی به فرم لب های بیمار  دارد. اگر لب هایی با وضعیت متقارن و مناسب دارید، مقدار سی سی تزریقی برای داشتن فرم طبیعی و نچرال، معمولاً 1 CC خواهد بود. ولی بیمارانی که لب هایشان فرم خاصی دارند (تشخیص بر عهده خود پزشک است) می توانند از ۲ سی سی ژل استفاده کنند. با این حال لازم است که وضعیت و فرم فک و چهره متقاضی بررسی شود. ولی کمترین میزان فیلری که می تواند در فرم لب ها تغییر ایجاد کند، یک سی سی ( ۱ CC برای لب بالا و ۱ CC برای لب پایین) می باشد. توجه کنید که در تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی بیشترین میزان فیلر محاسبه نمی شود. این موضوع به تعداد و همچنین به فواصل جلسات بستگی دارد؛ ولی معمولاً در جلسه اول تزریق برای هر ۲ لب حدودا دو سی سی فیلر قابل قبول است.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای