دستگاه الیت پلاس سایناشور

لیزر سایناشور الیت پلاستیکی از بهترین و مؤثرترین دستگاه‌هایی به شمار می‌رود که موهای زائد را به بهترین شکل ممکن از بین می‌برد. نسبت به بسیاری دستگاه‌های دیگر، دستگاه الیت پلاس سایناشور بسیار مدرن بوده و با به روز ترین تجهیزات روز دنیا، برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود. مزایای این دستگاه آنقدر زیاد است که استفاده از آن تقریباً برای هر کسی واجب است. شما می‌توانید این دستگاه فوق العاده را در کلینیک زیبایی ترنم مشاهده کنید.

دستگاه الیت پلاس سایناشور

برای دریافت نوبت دستگاه الیت پلاس سایناشور ، فرم زیر را پر کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

وجود موهای زائد در هر جای بدن همیشه یک مسئله ناراحت کننده است که می‌تواند هر کسی را آزار دهد. علاوه بر این، شاید همه افراد نتوانند مدام موهای زائد بدن خود را با استفاده از روش‌های قدیمی از بین ببرند. حالا این موضوع به کنار که روش‌های قدیمی می‌توانند به پوست هم آسیب برسانند و باعث افتادگی آن شوند. بهترین روشی که تاکنون برای از بین بردن موهای زائد به وجود آمده، استفاده از دستگاه الیت پلاس سایناشور است.

با این حال، دستگاه‌های لیزر موهای زائد بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارند و همین موضوع شاید انتخاب را برای متقاضیان لیزر سخت کند. یکی از بهترین دستگاه های موجود در ایران، لیزر سایناشور الیت پلاس است. در صورتی که دوره درمان خود را با استفاده از این دستگاه به اتمام برسانید، می‌توانید متوجه تأثیر فوق العاده آن شوید. بعد از این که روند درمان شما به اتمام رسید، تقریباً 80 درصد موها برای همیشه از بین می‌روند و 20 درصد باقیمانده هم به هیچ عنوان ضخامت قبل را ندارند.

مزایای دستگاه الیت پلاس سایناشور

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس مزایای فوق العاده زیادی دارد و به همین دلیل هم توانسته در سراسر جهان، نظر بسیاری از متخصصان را جلب کند. در اینجا برخی از مهم‌ترین مزایای این دستگاه را به اختصار نام می‌بریم.

مزایای دستگاه الیت پلاس سایناشور

مناسب برای همه انواع پوست ها

اغلب دستگاه‌های لیزر موجود در ایران، بیشتر برای پوست‌های معمولی مناسب هستند. این در حالی است که نمی‌توان از هر دستگاه لیزری برای پوست‌های تیره یا برنزه استفاده کرد. این موضوع درباره دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس صدق نمی‌کند. زیرا این دستگاه تقریباً برای همه تناژهای پوستی، از پوست‌های روشن تا تیره و حتی برنزه، کاملاً مناسب است.

نداشتن قطعه پلاستیکی در هندپیس

بسیاری از دستگاه‌های لیزر، در بخش هندپیس خود قطعه پلاستیکی دارند. این قطعه پلاستیکی می‌تواند امکان ابتلا به بیماری در افراد مختلف به سایر متقاضیان را افزایش دهد. این در حالی است که دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این قطعه پلاستیکی را ندارد و شما می‌توانید با آسودگی خاطر از عدم بیماری و ایمنی بالا، برای لیزر اقدام کنید.

دارای فرکانس بالا

یکی از مهم‌ترین مزایای لیزر سایناشور الیت پلاس که باعث شده تقریبا اغلب افراد آن را ترجیح دهند، داشتن فرکانس بالاست. این قابلیت باعث می‌شود که در مدت زمان سریعی، از این دستگاه جواب بگیرید. پس اگر می‌خواهید موهای زائد بدن خود را در زمان سریع‌تری از بین ببرید، این دستگاه می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

عدم سوزاندن پوست

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس به خاطر داشتن سیستم خنک کنندگی فوق العاده عالی، هیچ گونه خطری برای پوست ندارد. به خاطر استفاده از باد سرد در این دستگاه، شما می‌توانید بعد از اتمام جلسات لیزر، پوستی شفاف، لطیف و نرم داشته باشید.

رفع ضایعات پوستی

خوشبختانه این دستگاه لیزر نه تنها برای از بین بردن موهای بدن یا صورت، بلکه برای از بین بردن مو و ضایعات پوستی نیز تاثیر فوق العاده زیادی دارد. علاوه بر این، اگر موهای کرکی داشته باشید هم می‌توانید از این دستگاه برای برطرف کردن آن‌ها استفاده کنید.

دستگاه لیزر سایناشور آمریکا

شاید برای شما جالب باشد که بدانید لیزر سایناشور الیت پلاس نه تنها در ایران، بلکه در کشور آمریکا نیز جزو بهترین دستگاه های لیزر شناخته می شود. این دستگاه به خاطر داشتن استانداردهای کامل لیزر، بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد و جوان سازی پوست است. تمام این موضوعات باعث شده اند که این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های معمولی لیزر، امتیاز فوق العاده ویژه ای در میان متخصصان پوست و مو به دست بیاورد.
جوان سازی پوست با دستگاه لیزر الیت پلاس

لیزر مو با سایناشور

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس برای از بین بردن موها، از طول موج‌های مختلفی استفاده می‌کند و آن‌ها را به صورت پالس‌های منظم، به پوست می‌تاباند. هنگامی که به کلینیک معتبری برای لیزر موهای بدن خود مراجعه کنید، پزشک متخصص به خوبی شما را معاینه می‌کند تا متوجه شود که چه طول موجی برای از بین بردن موهای بدن شما مناسب است.
 • اگر به دنبال روش راحت و بدون دردی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستید، می‌توان با اطمینان گفت که لیزر سایناشور الیت پلاس یکی از بهترین دستگاه هاست. برای از بین بردن موهای زائد، این دستگاه لیزر اشعه‌های نور را با سرعت فوق العاده بالایی به پوست می‌تاباند که این اشعه ها به فولیکول‌های مو می‌رسند.
 • بعد از جذب اشعه نور توسط فولیکول‌های مو، آن‌ها دیگر قدرت و ضخامت قبل را نخواهند داشت و بعد از گذشت چند جلسه، ضعیف می شوند. سپس در صورتی که در جلسات معین شده توسط پزشک برای لیزر مراجعه کنید، بخش زیادی از موهای زائد بدن شما برای همیشه نابود می‌شوند.
 • سیستم خنک کننده دستگاه الیت پلاس سایناشور، یکی از مهم‌ترین مزایای لیزر سایناشور الیت پلاس که باعث شده در میان بهترین دستگاه‌های جهان قرار بگیرد، سیستم خنک کننده فوق العاده آن است. این سیستم خنک کننده باعث می‌شود که پوست متقاضیان حین اجرای لیزر، به هیچ عنوان نسوزد و حتی هیچ گونه حرارتی را نیز احساس نکنند.
 • این در حالی است که خیلی از دستگاه‌های لیزر از این قابلیت برخوردار نیستند و در صورت تخصص نداشتن اپراتور لیزر، بسیار احتمال دارد که پوست آن‌ها بسوزد و یا حداقل احساس حرارت یا گرمای بیش از اندازه زیادی کنند.
 • سیستم خنک کننده دستگاه الیت پلاس سایناشور موجب می‌شود که موقع برخورد اشعه به سطح پوست یا فولیکول‌های مو، هیچ احساس حرارت و داغی نداشته باشید. این سیستم خنک کننده که از کشور آلمان تولید شده، به کاهش سوختگی در متقاضیان کمک بسیار زیادی می‌کند.
 • به لطف به این ویژگی، بعد از اتمام جلسات لیزر، پوستی لطیف و نرم خواهید داشت. به همین دلیل هم این قابلیت برای کسانی که پوست حساسی دارند هم کاملاً کارساز است. در نتیجه این امر، می‌توانید با خیالی آسوده برای بین بردن موهای زائد بدن خود، به کلینیکی که لیزر سایناشور الیت پلاس دارد، مراجعه کنید.

کاربرد لیزر سایناشور الیت پلاس

مطمئناً همه شما می‌دانید که مهم ترین کاربرد دستگاه های لیزر و همچنین لیزر سایناشور الیت پلاس که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم، رفع موهای زائد است. البته توجه داشته باشید که هرچه موها ضخیم تر و تیره تر باشند، لیزر روی آن‌ها بهتر جواب می‌دهد. البته اگر موهای کرکی دارید هم با مراجعه به کلینیک ترنم می‌توانید توصیه‌های لازم برای لیزر آن‌ها را در نظر بگیرید.از دیگر کاربردهای این دستگاه، این است که برای جوان سازی پوست نیز تأثیر فوق العاده بالایی دارد. لیزر سایناشور الیت پلاس با تاباندن اشعه به پوست و فولیکول های مو، به افزایش کلاژن سازی در سطح پوست کمک زیادی می‌کند. در نتیجه این امر، پوست شما حالتی جوان تر خواهد داشت. مهم ترین مسئله‌ای که باعث تنوع در کاربرد این دستگاه می‌شود، طول موج‌های مختلف آن است. از این رو، شما باید به اپراتور لیزر و کلینیک مورد نظر خود بگویید که این لیزر را برای چه کاری می خواهید انجام دهید. سپس آن‌ها بر اساس نیازهای شما، طول موج مناسب را برای لیزر تنظیم می‌کنند. برخی دیگر از کاربردهای لیزر سایناشور الیت پلاس را در اینجا به اختصار نام می‌بریم.

 • از بین بردن ضایعات پوستی
 • رفع قرمزی صورت و ضایعات پوستی ناشی از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید
 • از بین بردن کک و مک پوست ناشی از افزایش سن
 • از بین بردن قارچ ناخن
 • جوان سازی پوست به صورت غیر تهاجمی و بدون درد

جوان سازی پوست با دستگاه لیزر الیت پلاس

پیش از این نیز گفتیم که یکی از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این است که به جوان سازی پوست کمک زیادی می‌کند. هنگامی که اپراتور لیزر طول موج مناسب برای جوان سازی پوست را تنظیم می کند، اشعه ها را به سطح پوست می تواند که این اشعه باعث افزایش کلاژن سازی می‌شود. مهم ترین فاکتور در جوان سازی پوست هم کلاژن است که هرچه مقدار بیشتری در سطح پوست تولید شود، پوست شما حالتی جوان تر، شاداب تر و کشیده تر خواهد داشت.

جوان سازی پوست با دستگاه لیزر الیت پلاس

لیزر سایناشور الیت پلاس در غرب تهران

لیزر سایناشور الیت پلاس یکی از بهترین دستگاه های لیزر در سراسر جهان به شمار می رود که کاربردهای فوق العاده زیادی برای از بین بردن موهای زائد و جوان سازی پوست دارد. البته فراموش نکنید که این دستگاه فوق العاده فقط در کلینیک های معتبری مانند کلینیک زیبایی ترنم وجود دارد. در این کلینیک لیزر مو غرب تهران، دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس با سیستم خنک کنندگی فوق العاده اش را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و آن‌ها می‌توانند با خیال راحت برای رفع موهای زائد بدن خود به این کلینیک مراجعه کنند.
 

سوالات متداول در مورد دستگاه الیت پلاس سایناشور

این دستگاه به خاطر داشتن سیستم خنک کنندگی، هیچ گونه حرارتی به پوست شما نمی‌رساند. از این رو، به احتمال زیاد هیچ دردی موقع لیزر احساس نخواهید کرد و موهای زائد بدن خود را به شیوه‌ای کاملاً بدون درد، از بین خواهید برد.
قبل از استفاده از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد، باید بدن خود را کاملاً تمیز کرده باشید. حداقل از 24 ساعت قبل، موهای بدن خود را کاملاً از بین برده باشید. حداقل از یک ماه قبل، به هیچ عنوان از روش هایی مانند اپلاسیون، بند و یا وکس برای از بین بردن موها استفاده نکنید. زیرا این روش ها موها را از ریشه از بین می برند.

مشاوره رایگان از کلینیک ترنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *